şükela:  tümü | bugün
1289 entry daha
 • gaziantep maçında 1-1 iken ve fenerbahçenin kazanması gereken maçta josef'i oyuna alıp topal-josef ikilisine dönmesi ile türk sinemasının meşhur repliğine atıf yapmış kurt hoca!

  (bkz: kovirmisen ağam)
 • bugün kovulabilecek hoca.
 • bugün de kovulmak için elinden geleni yapan hoca.
 • alperi çıkarıp yerine josefi alması gerçekten çok saçma hele ki yedek kulübesinde alex dururken
 • hoca tamam futbolcular kalitesiz dedin hadi tamam haklısın diyelim iyide amk ligin sonuncusundan da mı kalitesiz.
 • hala gelip bu adamın başlığında ağlayanlar var... bakın kardeşim (söylemekten milletin dilinde tüy bitti) gideceğiniz başlıklar burada

  (bkz: aziz yıldırım)
  (bkz: mahmut uslu)
 • alperi alıp yerine josefi koyarak adam bildiğin gönderme yapmıştır.

  alın sizin bu kadar kalitesiz oyuncularınız var gibisinden.. josef de souza kim ya?
 • adamı ülkemizde ziya doğan'a benzettik iyice. bildiğin ziya doğan ve 5 defansif orta saha efsanesini yaşıyor gibiyiz. bir maçta josef-topal ikilisini kesti, o zaman da ozan-topal yaptı. baktı ortasahalar çabuk geçiliyor, hemen alper'i çıkardı ve üç uyuyanlarla oyuna devam etti.
 • devre arasında transfer beklerken kimse alınmayınca zihin olarak fb'den kopmuş teknik direktör. 5 6 haftadır bariz anlaşılmaz hatalar yapıyor. bu kadro bu kadar kötü olmamalı ancak fb kalitesine yakışmayan çöp derecesinde 6 7 topçu da var ve bunları bu adam almadı. adam kafada fb'yi bitirmiş gitmeli ancak 20 küsür yıldır ota çöpe yüz milyonlarca dolar verip çöpe atan aziz yıldırım yönetimi baş suçludur. yeter artık istifa.
 • kovulmayı dört gözle bekleyen ve anında yönetimi hedef alacak zehir zemberek açıklamalar yapacak hoca.

  bir fenerbahçe taraftarı olarak ilk suçlayacağım kişi asla advocaat değil. son bir kaç haftadır yerden yere vuruluyor bu adam. yok efendim neden ozan ile mehmet topal yan yana oynamıyormuş da yok neden salih'e ilk 11'de yer vermiyormuş da neden sistem değiştirmiyormuş da bilmem ne. alın işte ozanla mehmet topal oynadı yan yana ne oldu? düşme hattındaki antep karşısında bol pozisyon mu bulduk? önceki maçlarda salih oynadı ne oldu? sahayı rakiplere dar mı ettik? sistem değiştirsin diyenler var mesela. adama bu sistem olayını sordular chelsea'yi örnek göstererek adam da onlar istedikleri oyuncuyu alabiliyorlar dedi. bizim insanlarımız da ''ne sorduk ne söylüyor'' diyerek ahkam kesti.(bkz: mehmet demirkol) chelsea'nin aldığı oyuncular 3-5-2'yi oynayabiliyor evet hatta belki 4-3-3'ü de oynar 4-5-1'de oynar en olmadı hoca istediği sisteme göre oyuncu transfer edebilir. ben 4-3-3 oynayacam diyerek ona göre transfer listesi verir yönetime ve o oyuncular illaki alınır. diyeceksiniz ki ''chelsea sistem değiştirmeden önce başarısızdı''. evet oyuncular o sisteme uygun değildi belki. antrenör de yeni oyuncu yerine sistemi değiştirdi ve başarılı oldu. advocaat'ın da sistemi şu an oynattığı sistem değil. geldiğinde denediği bir kaç şey oldu. şu an oynattığı sistem tuttu ve bunda devam etti. sonucunda ara transfer dönemine girildiğinde takım çok da kötü bir sıralamada ve durumda değildi ama transfer şarttı! bu sistemle yürümeyeceğini biliyordu ve yürümedi de. şimdi gelip burada sistem tartışması yapmak saçmalıktan öte bir şey değil. hadi ismail köybaşı ile josef ile ozan ile takımı oynatsın 3-5-2 bakalım ne olacak. aynı oyuncu grubu 2 senedir farklı antrenörlerle pozisyon bulamama sorunu yaşıyor. demek ki sorun kadroda, antrenörlerde değil. hatta asıl sorun bu kadroları kurarken lüzumsuz para saçan yöneticilerde. hala mı anlamadınız arkadaş? bu kadar mı kıt beyniniz.

  bu adam kovulup dünyanın en iyi teknik direktörü de gelse aziz oldukça bir gıdım ilerleyemeyecek bu takım! fenerbahçe kimsenin babasının çiftliği değil. bu yüzden aziz istifa!
5 entry daha