şükela:  tümü | bugün soru sor
1201 entry daha
 • emekli teknik direktör olup fenerbahçe'de idareten hocalık yapan dede.

  tanımı geçtiysek sallamaya başlayalım. problemin oyuncu tercihleri olduğunu iddia ediyo buradaki çoğu arkadaş. ya abi siz delirdiniz mi? doğru düzgün bir hocayla o sahaya on bir tane emenike çıksa o maçı alırdı. modern futbolda böyle bir anlayış kalmadı artık. stoperler ceza sahası çizgisinde, orta sahalar ceza sahası yayında, bekler ceza sahasının köşelerinde, kanat oyuncuları rakip kanatları karşılar vaziyette gömülü bir savunma anlayışı nerede kaldı aga? savunma futbolu bu değil yani. olamaz böyle bir futbol abi, olamaz.

  beşiktaş maçında galibiyet sarhoşluğuyla birçok problemi görmezden geldik ama olmaz bu iş böyle. yarı saha adam adama savunma yapmak nedir ya? basketbol mu oynuyosun sen?

  artık bu sezon için yapacak pek bir şey kalmadı. oturup zamanın daha hızlı geçmesi için dua etmekten başka bir şansımız yok. maç izlemek artık gerçekten bir eziyete dönüştü. hadi fenerbahçe için değer ama göz göre göre bunu taraftara yaşatmayın artık. gitmiyosanız doğru düzgün bir yapılanma kurun. beş sene daha şampiyon olmasak da fark etmez. geleceğe umutla bakalım yeter.
 • https://www.buildlineup.com/…a8c62a8dd5dd25d4d199d9

  ligde kalan 14 haftada bu kadroyu kullanmazsa ligi 4 veya 5. sırada bitireceğimizi düşünüyorum. ulan kadro kısıtlı eyvallah ama elindeki kadrodan verim almayı bilmiyorsun be dede. josef ile 1 kişi eksik oynuyoruz. josef görevini kötü yaptığı için demiyorum ama örümcek gibi topal ve 2 tane kaya gibi stoperin varken josef fazlalık oluyor.
 • 11 kişi otobüs çekmiş kasımpaşa'ya karşı, fenerbahçe'yi kendi evinde topal-souza-ozan üçlü defansif orta sahası ile oynatan bitik teknik direktör.

  şu takıma souza-ozan-salih, topal-ozan-salih, topal-salih-atıf, souza-salih-atıf gibi seçeneklerin olmasına rağmen insanları kanser edip gözlerini kanatıyorsun.

  seni şu takımda tutan tek şey fenerbahçe kanatlarının iyi olması ve forma büyüklüğü ile gelen futbolcular üzerindeki camia baskısıdır, yoksa bi sik yaptığın yok.

  şu takıma stoch, salih gibi adamları entegre edemeyen adam bu işi bıraksın. stoch gibi bire adam varken oralarda atıf karavaev veya sow gibi anlamsız denemeler yapan adam bu işi bıraksın.

  fenerbahçe 11 kişi defans yapan takıma karşı 3 adet defansif orta saha ile oynamaz yani oynar o zaman fenerbahçe olmaz yada şampiyonluk için oynamaz küçük takım gibi oynar.
 • maç 0-0 iken volkan şen-hasan ali değişikliği ile, top tekniği yüksek volkan'ı alıp, sol bek ve isabetli orta konusunda sıkıntı yaşayan hasan ali'yi sokarak, ilginç bir değişiklik yapan hoca. çok ilginç. gerçekten.

  başlarda her şey çok iyiydi oysa. kasım ayı epey iyiydi. lakin o da pek tutmadı. eldeki malzeme falan değil bu. sol açığı sağ açık oynatmak, gol lazımken bek sokmak falan eldeki malzeme değil.
 • takımı çoktan bırakmış, sezonu öyle ya da böyle bitirmeye çalışan hoca. amacı yok, hırsı vardı ama kaçtı. koskoca fenerbahçeyi deneme - yanılma tahtası gibi kullanıyor. takımı bu hallere düşüren azizler utansın. diyecek hiçbir söz yok.
 • salih uçan isimli futbolcuyu 75 de sokmuştur. maçın en önemli gol pozisyonları salih uçan tarafından yaratılmıştır.

  1. defanstan top alamaya geldi pasalaşarak oyun kurdu 3. bölgeye geçirdi topu paslaşarak adam eksiltti wiel'e orta şansı oluştu ve iyi orta fernandao volesi out.

  2. yüksek gelen topu iyi istop etti döndü vurdu az farkla çıktı ama faul verdi hakem bence yoktu.

  3. ceza sahası sol köşeden net vuruş yaptı iyi şuttu olmadı. tam bu pozisyondan önce stoch'a vurmalık çok güzel pas attı defansın dengesini bozdu devamında kendisi şut pozisyonu buldu.

  şimdi gelelim sana hoca bozuntusu, bu adamı ilk 11'e yazmıyor da topal-souza-ozan yapıyorsan sen futboldan bir sik anlamıyorsun artık senin için son yorumum budur.
 • go home!
 • manchester fatihi.
 • (bkz: açmayın dedeler)
  hasan aliyi volkan yerine almak nedir abicim
299 entry daha