• kazandığı maçlardan sonra oyuncuları hakkında iyilerdi deyip geçiştirirken kaybedilen her maçta dikine futbolcu suçlayan hocayı ilk defa gördüğüm durumdur.

bunu yapan hocayı zaten takım oyuncuları sahiplenmez. sahiplenilmeyen hoca kaybetmeye mahkumdur.

dick bey her şey iyi de siz fenere gelirken bunları bilmeden mi geldiniz? tabi ki bilmeden geldiniz zira o esnada torun seviyordunuz.

velhasıl bu sezon yine şampiyon olacak beşiktaş'ım.
  • gayet zeki bir teknik direktör kendisi. fenerbahçe büyük bir takım + camia + taraftar kombinasyonuna sahip. fanatik zenginlerden oluşan bir yönetim kadrosu var. her şey kağıt üzerinde yerli yerinde lakin şu andaki fenerbahçe çoğunlukla mental sebeplerden ötürü kötü durumda.

ligde alacaklarının peşindeki tüpçü tarafından ilk günden itibaren kesintisiz bir şekilde şampiyonluğa itelenen bir bjk gerçeği var. fenerbahçe'nin belini doğrultmasına izin vermediler. oyuncular ise başarıdan beslenir, başarısızlık olunca mental olarak çöküntüler başladı. hoca isterse muhteşem bir taktik ile sahaya sürsün adamlar oynamazsa bir önemi yok taktiğin dizilimin.

advocaat hoca'nın çok gereksiz yere üzerine gidiyorlar. uefa'dan niye elendik diye böyle sert çıkış mı olur? zaten mental olarak çökmüş bir takım uefa şampiyonu mu olacaktı? kötü bir takım aldı, hakemler en kilit maçları kötü yönetti, domino etkisi durmadı. olabilir böyle şeyler. sonraki sezonlarda da tekrar ayağa kalkar takım dert değil.

aziz yıldırım'ın hakkı ödenemez ama artık kendisini aklamak için sürekli hoca değiştirmekten vazgeçmesi lazım. ya da kökten bu işleri bıraksa daha iyi. ali koç ile daha profesyonel ve dolayısı ile başarılı bir takım haline geleceğimizden kimsenin kuşkusu yok.

bahçeli, kılışdar, aziz... hem başarısız hem umutsuz hem de koltuk sevdalısı yapışkan çöpler tarafından memleketin her yeri kangren olmuş durumda maalesef.
  • ortalığı boklayıp kaçacak kadar aptal bir adam değil kesinlikle.aziz e bilenmiş gibi geliyor.zira soruların en azından bir kısmını yönetimin sordurduğu çok bariz.giderken anlatacaklarını merakla beklediğim zeki hoca.
  • haydiii istifa
  • aragones dedyi mumla aratır olmuştur.zannımca fb yaklaşık 10 sene sonra ilk 2'de olmayacak.
  • basın toplantılarındaki performansı bana kimi hatırlatıyo diye düşünüyodum bi süredir. sonunda buldum. şahan'ın 107 gol yiyen takımın teknik direktörü tiplemesi bildiğin bu adam. lens de fink oluyo bu durumda. sdflkşsfk harika.
  • türkiye'de ki spor basininda ne kadar dangalak insan oldugunu gösterena adam. sokaktan rastgele 10 adam secsen bu kadar mal oranina ulasamazsin. bir oda dolu adamin hepsi mi mal olur yaa.

adam gibi soru soran cikmadi koskoca toplantida. hepiniz ne kadar salaksiniz deyip toplantiyi terk etmedigine dua etsinler. ben olsam imdaat diye bagirir kacardim oradan. hepsini, gazeteciler, futbolcular, yönetim dahil köpegin götüne sokup cikarmistir, iyi de yapmistir.
  • fenerbahçe'nin başına geçmiş, yaşlı da olsa belki de en iyi teknik direktör. ancak, açık ara en şanssızı.

fenerbahçe tarihinin en kötü kadrosu ve yönetimi ile yapabileceği her şeyi yapıyor. futboldan anlamayan taraftar da cabası.
  • fenerbahçe'yi bir de kasımda görün diyerek misyonunu tamamlayan, ileri derecede rotasyon hastalığına yakalanmış emekli tontoş dede.*
  • yolcudur abbas
hesabın var mı? giriş yap