• kendisinin hiç suçu yokmuş. bak sen. ulan 3 defansif adam oynatan hocanın aklından şüphe ederim. tamam belli bir sözler yerine getirilmemiş olabilir. transfer yapılmamış da olabilir. ancak eldeki kadroda deneme yaparsın değil mi? be amına koduklarım salih'i oynatmak bu kadar mı zor? şu ozan tufan odununun yerine salih'i koymak çok mu zor lan?

ulan 3 önlibero oynata oynata anamızı siktin. insan en azından dener bir şeyler. altyapıdan oyuncu oynat, salih'i oynat. allah çarpsın gram ağzımı açmam. açarsam şerefsiz evladıyım ya. şu saatten sonra kulüp sınırları içinde barındıranın da amına koyayım. ulan gece gece sinir krizi geçirdim şu an.

tanım: bir hoca.
  • sezon sonunu beklemeden kovulması ya da gitmesi gereken hoca.
  • kendisi ve ekibi, hollanda derin devleti, yaşanan kriz, van persie, van der wiel, lens'in babasının ölmesi ama bir aydır gömülememesi vb., gibi durumlar ulan yoksa sorusunu akla getirmektedir.
  • ayrılık kararı almış kurt hoca.

kaçıncı oldu bu abi?
    vallahi yazık fenerbahçe'ye.

zico tarihi başarı yaşatır; kovarlar.

ersun yanal nisan'da şampiyonluk turu attırır; kovarlar.

aykut kocaman tarihinde ilk kez avrupa'da yarı final oynatır; kovarlar.

alex rekorları alt üst eder; arkasına teneke bağlar kovarlar.

advocaat zaten emekli olmak üzereyken neredeyse rica minnet ve tonlarca para dökerek getirirler.
    adam transfer ister; yapamazlar.

orta saha ister ; karavaev gelir.

ekici ister; adam kadro dışı kalır.

atıf'tan yararlanacakken " satacağız," derler. atıf ts ile anlaşamaz ve kadro dışı bırakılır.

sonra bir daha affederler, wiel kadro dışı kalır.

kimsiniz siz ya? nesiniz? lan 110 yıllık kulübü getirdiğiniz hale bakın. niye çekmiyorsunuz elinizi bu takımdan?

bu adamı ben de eleştirdim bir beşiktaş'lı olarak. ama aziz faktörünü hesaplamayı unutmamak gerekir.

ben tabii ki fb bizim ardımızda kalsın isterim. ama bu şekilde içler acısı hale getirilerek değil.

sıçıp bıraktınız resmen kulübe.
  • bu stoch'la salih buna kesin birşey yaptı yoksa bu kadar kazma varken takımda oynamamaları imkansız..
  • bugünkü maçın son yarım saatinde geldiğinden beri beklediğim 4-2-4 dizilişini oynatmış ve gerçek baskı kuracak fenerbahçe gibi oynatmış hocadır. bunda konyanın 3-2lik skorla geriye yaslanmış olmasının da etkisi olabilir ama sistemin de etkisi yok diyemeyiz. burda suçu hocaya atanlara anlam vermek güç. sezon başlamadan günler önce gelen bu hoca elindeki yetersiz kadroyla bir şeyler yapmaya çalıştı. buraya gelmesi sezonu kurtarmak için ise yönetim tarafından alınan bu karar saçmalık ötesidir. sezon kurtarmak istiyosan yerli bir antrenör getirip tazminatıyla da fazla uğraşmazdın. rıdvan (tercihlerinden dolayı artık pek sevmesem de) maçtan sonra programda bir şey söyledi ama unuttum. kahrettiniz bizi.
    sezon boyunca iç sahada cesur olup aşağıdaki sistemle oynasak hapsederdik her gelen takımı ligde.

volkan
    wiel-kjær-skrtel-hak
    topal-josef
    lens şen
    rvp-sow
  • sezon sonunda ayrılması çok kuvvetle muhtemel olan fenerbahçe erkek futbol takımı antrenörü
  • hemen yarın aziz yıldırım ile birlikte ayrılırsa kendisini bir ömür iyi hatırlarım. söz!
  • biten karabükspor maçında 68. dakikada oyuna aldığı volkan şen i sakatlık bahanesiyle 10 dk sonra oyundan çıkartıp moussa sow u alarak güldürmüş olan hoca.

bunadı galiba diyecem ama adam girdikten 5 dk sonra asistini yapmış, maçı da almışlar. sanırım ilk yapmak istediği hamleydi sow. böyle de enteresan bir adamdır bu hollandalı amca...
  • oyuna aldığı volkan şen ayağına gelen 4-5 topu direk kaybetti.1e1 kaldıgı da oldu lakin ne bir pas ne bir oyun kurma ne bir özveri.sadece 1 kere korner aldı o pozisyonda da misal lens olsa yüzde 90 gollük pozisyondu.sonra sakatlandı falan ulan çık git dalyarak 20 milyon kişiyle taşşak mı geçiyosun?orası fenerbahce kendine gel ibinetor.yok bi de el sallıyor çıkmak istemiyorum diyor.senin insiyatifine mi kaldık lan çık git.aziz başkan bizi kimlere muhtaç bıraktın kimler kendini topçu kurtarıcı olarak göruyor koskoca fenerbahçede...
hesabın var mı? giriş yap