*

şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy balıkçılar çarşısının içindeki yemelik-içmelik mekan. bence istanbul'da yiyebileceğiniz en iyi balık çorbasını yapan yerdir. fiyatı da 6 liradır. kör agop'ta 20 liraya içeceğiniz çorbadan 3 kat, tarihi karaköy balıkçısında 11 liraya içeceğiniz çorbadan 5 kat güzeldir.

  ayrıca deniz ürünlü makarnası ve tereyağlı karidesini de öneririm, hem fiyatları uygun hem de bol malzemeli. üst kattaki suratsız ve yaşlı garsona denk gelmezseniz keyifle yer içersiniz, içki de var, biranın 33 lük olması biraz kötü sadece.
 • artık kalitesini düşürmüş bir kadıköy balıkçısıdır. tamam çorbası çok güzel de bir salatası, tereyağlı karidesinden pahalıysa orada bir yanlışlık var demektir. bir de o suratsız, ilgisiz ve hayattan bezmiş garsonlarıyla muhattap olmak istemezsiniz, zaten porsiyonları da küçülmüş bir şey olmuş, paranıza yazık, bir de çiya kebapçısı var dı kadıköy'de o da böyle kendi kendini bitirdi.
 • restorantı vasat, hizmet aksıyo vs... bunlar mühim değil. bu adamların asıl işi balıkçılık ve güya kadıköy çarşının en şaşaalı en markalı en bi fazla çeşit ürününü satan balıkçısı. doğrudur ancak bu iyi hizmet alacağınızın garantisi değil. balık alırken muhakkak sorun; taze mi, ne zaman geldi, tazelik seviyesi nicedir diye... zira dicle balık gibi markalaşmış bir yer dahi bozulmasına 1-2 saat kalmış balığı dalağınıza çakabilmektedir. hesap sorup paranızı iade almaya gittiğinizde fiş fatura dahi sorabilmektedir. sonuç: güvenmeyin, inanmayın, kanmayın: esnaflık diye bişey yok.
 • sıcak ortamı güzel mezeleri ile kadıköy'deki favori balıkçım.

  5 senedir giderim en ufak bi sorunla karşılaşmadım. hatta ilk gittiğimdeki ilgi sayesinde gelen her misafirimi buraya götürmüşlüğüm de var. fiyatlar ise gayet hesaplı. mezeler taze ve lezzetli. levrek marin, ahtapot salatası, şakşuka, çiroz vs.

  tereyağlı karides ve fener kavurmayı güzel yapıyorlar, ısrarla isteyin.

  garsonlar servis/hizmet olayında oldukça başarılılar.