şükela:  tümü | bugün
  • hala devam ediyor mu bilmem yalnız kordon şamdan'da çıkıyordu. ekürisi de izmir alsancak'ta evlenme teklifi kahramanı cem. programı, sesi, söylediği şarkılar falan gayet güzel. kendisi neşeli, sempatik, ki genç daha. gerçi sahnede yaşından büyük gösteriyor. o ses türkiye'ye katıldığını öğrendikten sonra bi' videosunu izleyeyim dedim. sesine diyecek fazla bir şey yok yalnız o ufacık şamdan sahnesi için bile daha güzel giyiniyordu.
  • o ses türkiye'de yarışan* bir yarışmacı. facebook'ta ortak arkadaşlarımızdan anladığım kadarıyla aynı ilkokuldaymışız, ben hatırlamıyorum ama sahne aldığı baryum'da birkaç kez dinlemişliğim var kendisini. güzel bir sesi var tamam ama kendi tarzında çok fazla alternatifi olması sıradanlaştırıyor bu hatunu. bundan dolayı yarışmada işi zor bana kalırsa.
  • nur viral aliasıyla tv programı yapıyor sanıyorum.

(bkz: şaşırtan benzerlikler)
  • yakında çıkacak olan single ile fena patlama yaşacak bir güzel ablamız. atın fava bekleyin, 1 yıla kalmaz olur.. yolu açık olsun
  • beklenen single çıkmış bulunmakta, bu sayede bir önceki entry'e selamlarımı iletiyorum.

yakın zamanda kendisinin ismini sık sık duyacağız gibi.

zamanında adını verdiği single bu yazın hitlerinden olacaktır, single'ın dmc altyapılı olması da cabası.
  • sistemin kadınları nasıl kasapta sergilenen birer et parçasına çevirdiğinin kanıtlarından biri. ben çok üzülüyorum cidden caanım kadınlar mis gibi yetenekleriyle, duru güzellikleriyle götü başı açtırılıp yarım kg kıyma muamelesi görüyorlar.

o ses yarışmacısıymış ben programı pek takip etmiyorum. dün şurada gördüm. sonra bunu görünce üzüldüm. ne diyeyim umarım kaliteli işler yapmak için fırsat bulur.
  • simge* yapılmış kadın yazmaya gelmiştim; yazılmış.
    fi dizisindeki mükemmel aç kapıyı gir içeri performansının arkasındaki isimmiş, kendi klibini görünce hayal kırıklığına uğradığımı ekleyeyim dedim; o da yazılmış.

bi şeyler yanlış gidiyor kendisi için. umarım farklı akıl hocaları bulur ve şahane yerlere gelir.

kendisine yakışan tarz, kesinlikle, fi'deki hali. ama tabii kendisi arabesk pop yapıp, ece seçkin triplerine girip, simge sağın stylingindeki kliplerde yer almak istiyorsa, bize laf düşmez.

resmen üzüldüm la.

fi'deki kızın öteki yüzü bu olmamalıydı.

her kim gördüyse, iyi ki kendisindeki bu potansiyeli görmüş ve sanat merkezindeki performansı ona emanet etmiş. mükemmeldi.

ne diyelim... yolu, gönlünden geçtiği şekilde, açık olsun. benimki az elitizm soslu bencillik sanırım.
  • ufak tefek cinayetler dizisindeki şarkılardan biri olan maktul'u seslendiren kişiymiş. şarkıyı dinledikten sonra adını merak ettirdi açıkçası, bi baktım aa bu o fi'deki kadın.. konservatuar mezunuymuş, gerçekten eğitimli bir ses belli, umarım daha çok bu tür kaliteli yapımlarla kendini duyurur, atanamamış simge ya da yandan yemiş hande olarak değil.
  • çok güzel bir sesi ve duru bir güzelliği olan şarkıcı.