şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni kitabı en güzel aşklar nisan'da yanar goa yayınlarından çıktı. kitabıyla ilgili siyahkahve'ye verdiği özel röportaj da aha şuradadır:

  http://www.siyahkahve.com/…ex.php?cmd=7&textid=6655
 • bir kac dakika öncesine kadar varligindan bir haber oldugum kadin. facebook'da ondan bundan gelenlere bakarken, fan page'ini kesfetmis oldum. ulan okuyorum yazilanlari, damardan girmisler yazismalarda, ölüm, kalim, aci, yitirmek falan filan. dedim herhalde vefat etmis birisinin anisinda yazisiyorlar burda, rahmet eylensin. megersem kanli canli sairmis. günümü kararttin be kadin.

  not: dida didem kaymaz olarak geciyor
 • kanser olup yazı ile altı ay ömrü kaldığı söylendiğinde yılgınlığa düşmek yerine savaşıp kanseri yenmiş bir günümüz savaşçısı. kansersiz yaşam derneği'nin kurucusu ve her şeyi. derneğin amaçları içerisinde bedava reishi mantarı dağıtmak da var. sırf bu mantara döktüğümüz paraları düşününce çok da güzel bir şey yapıyor. ayrıca ...ve kanser gitti adında bir blog açmış:

  http://vekansergitti.blogspot.com/…iz.html?spref=tw
 • twitter'da http://twitter.com/didakaymaz adresinden takip edilebilir.
 • kanser kelimesi bir insanın duymak istemeyeceği sözcüklerin belkide en başında geliyor. yaklaşık 2 sene önce kuzenimi kanserden kaybettim. eminim sözlükte sevdiklerini kanserden kaybedenler vardır. elimizde olsa bu illete yakalanmış insanlara yardımı hiç esirgemeyiz. ülkemizde kanser ile mücadele için kurulmuş bir çok dernek ve vakıf mevcut. bunlardan bir tanesi de kansersiz yaşam derneği 'dir. dernek kendisini şu şekilde tanımlamakta olup, kendisine sponsor olan hatırı sayılır firmalara sahiptir. derneğin yönetim kurulu başkanlığını ise dida didem kaymaz yapmakta. kendisi art arda 5 organına yayılan kanseri yendikten sonra kansersiz yaşam derneği 'ni kurduğunu ve amaçlarını her ortamda anlatmıştır. 2014 yılında çıktığı bir tv programında kanserle mücadelesini anlattığı hikayesi 8 yaşında evlatlarını kanserden kaybeden bir anne ve babanın acılarının tazelendiği andır. bu başlığı açmama vesile olan ve yazılı belgelere dayanılarak hazırlanan odatv.com haber sitesinin şu haberi okuduktan sonra iyi insanların bir araya gelmesine vesile olan bir derneğin kuruluş hikayesinde 8 yaşında kanserden dolayı hayata gözlerini yuman atakan'ı ve evladının anısına sahip çıkmaya çalışan bir babanın hukuk mücadelesini göreceksiniz. dernek başkanı dida didem kaymaz'ın mahkeme sürecinde aile ile uzlaşmaya gitmek istemesi haberi ve acılı baba hasan şahin'i doğrular niteliktedir.
  kansersiz yaşam derneği faydalı işler yapan ve güzel insanların desteğini esirgemediği bir dernek. bu saatten sonra dida dedem kaymaz'ın yapması gereken şeyin dernek başkanlığından ayrılarak bu aileden özür dileyip kansersiz yaşam derneği nin yeni yaptırmak için çabaladığı çocuk onkoloji hastanesine atakan kurtuluş şahin isminin verilmesi için çaba sarfetmektir. belki bu şekilde bir nebze de olsa acılı aileyi mutlu edebilir.
 • bir iddiadir. ben yeteri kadar kayganlastirici kullanilmasi halinde her tur didanin rahatca kayacagini dusunuyorum.