şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe bayan basketbol şubesinin menajeri. göreve başladığı zamandan bu yana fenerbahçe sürekli şampiyon olmakta.
  enteresan bir şekilde antu.com'da bir dönem galatasaray'da basketbol oynamasından dolayı diana taurasi ve penny taylor'ın kulüpten ayrılmasının sorumlusu olarak gösteriliyor. uzun zamandır izliyoruz kendisini, gözlemlenilebilen en büyük özelliği yabancı oyuncuların yanında şaçını süpürge etmesi. 2-3 ay önce oynanan bir maçta, yabancı oyunculardan kristien nevlin'in sahanın ortasına düşen lensini morarmış gözle arama çalışmalarına sempatik bir şekilde son verip, sen gel biz hallederiz sonra lensini diyerek gözünü değil lensini arayan, lakin lensi olmadığı için görme ihtimali de pek olmayan oyuncuyu kenara getirerek gözüne pansuman yaptırmışlığı vardır, taurasi'nin her gün evine gidip kafa-1500 kontrolü yapacak hali yoktur.
 • fenerbahçe'nin galatasaray karşısında kazandığı 99'taki o ilk şampiyonlukta oyuncu olarak büyük katkısı olmuştu, 13 yıl sonra aynı tarih * aynı salon * ve aynı rakip * karşısında bu kez menejer olarak şampiyonluk tattı. bundan önce de takımın başında çok şampiyonluk yaşadı, fakat bu kendisi için en ilginci olmalı.
 • fenerbahce kadin basketbol takimi'nin efsane oyuncularindandi, takimin yillar sonra galatasaray hegemonyasina son verdigi ve yukselise gectigi yillarin altin ismiydi. basketbolu biraktiktan sonra da yillardir basketbol takiminin menajerligini yapiyor ve takimda cok seviliyor, taraftarin da sevgilisi. hem profesyonel hem saglam fenerbahceli. umarim uzun yillar kalir.
 • akın soyadlı insanlar entrylerimde görüldüğü gibi bende özel yere sahiptirler. didem abla da onlardan bir tanesi. uzun yıllardır fenerbahçe kadın basketbol takımı'nın takım menajerliğini yürüten, türkiye ve euroleague seviyesinde saygın ve istikrarlı başarılara imza atmış harika bir insan. basketbolculuk kariyerinden gelen özelliklerden ötürü oyuncular ve antrenörlerle ilgili olayları çok iyi analiz eder, gelecekte yaşanacakları adeta hisseder diyebilirim. her başarılı olanın sevmeyeni çoktur tabii, ama onu eleştirenler ve onun yerinde olmak isteyenler yıllardır onun yaptıklarının yarısını yapacaklarını dahi garanti edemezler fenerbahçe spor kulübü için.
 • (bkz: #56638781)
 • kocası raşit akın tbf kadın basketbol koordinatörüdür.
 • didem akın zaten galatasaray'ın eski oyuncusudur, fenerbahçe'ye, galatasaray'dan transfer olmuş bir isim.

  aradığınız kumpasçılar için (bkz: ebru köksal), (bkz: lütfi arıboğan), (bkz: helvacı brother's)
 • 80 takipçili bir hesaptan atılan tweetle itham ediliyor. hani baktım takip edenlere de içlerinde bir tane resmi hesap, kulüpten, basketbolcularımızdan biri vs. yok.

  şimdi baktım 69’a düşmüş sayısı.

  hani onu bırakın da şu tweeti atanın algı oluşturmak isteyen şerefsiz bir gsli olduğunu anlamak zor olmasa gerek:

  https://twitter.com/…dofb/status/671677233220722688

  sonra gerizekalı galatasaray taraftarı deyince bize kızıyorlar genelleme diye. yüzlerce kişi retweet yapmış, binlercesi de inanmış. fenerbahçe aleyhindeki her şeye yarrak görmüş yeni gelin gibi atlıyorsunuz. mal geldiniz mal gidiyorsunuz amk.
 • fenerbahçeliyim ve kendisi aziz yıldırım köpeğidir. bayan basketbol takımının içindeki kanserli hücredir. onlarca hoca yüzlerce oyuncu gönderdi bu kadın. hepsi başarısızdı ama kendisi bir şekilde yerini muhafaza etti. fenerbahçe'den ve tasmasını tuttuğu aziz'den aldığı her kuruş çoluğundan çocuğundan çıksın inşallah.
 • aziz'in yıllardır vazgeçemediği has adamlarından. ali koç bunu nasıl görevde tutuyor aklım almıyor. yıllardır şubede yaşanmayan skandal, yaşanmayan rezillik kalmadı ve hepsinde de takımda sorumlu olarak didem akın vardı. başkan seçilir seçilmez ilk şutlaması gereken isimlerden biriydi, nasıl görevde kaldı inanamıyorum. kovulmak bir yana, beşiktaş derbisinde başkanın locasından maçı izliyordu. şubelerde gereken temizlik yapılmadı, futbol takımındaki aykut'un yardımcıları olayı gibi sonradan pişmanlıklar yaşamaz umarım başkan.