• renda güner casting agency and director ajansına bağlı çalışmaktadır. daha önce sahte prenses,serseri aşıklar ve 29-30 dizilerinde oynamıştır.
  • ne kadar da sabetaycısınız bayan demek istediğim bir soyadına sahiptir. alakası yoksa kusura bakılmasın, zaten kusurluk bi durum yok, anlık onomastik bir çağrışım oldu, kendisi dahil herkesi bağrımıza basıyoruz.
  • lise arkadaşı. pek de severim kendisini, o zamanlarda da ağırbaşlı, iyi bir kızdı.
    birkaç senedir görülmedi ama herhalde hala öyledir.
  • dogru bir karar alip kavak yelleri dizisinden ayrilmis. guzel ve yetenekli oyuncu sacma senaryolu dizide harcaniyordu.
  • sen de gitme adlı dizide oynayan güzel ve şirin insan...

(bkz: hükümet gibi kadın)
    (bkz: yenir ki bu)
  • al evlen türündendir.
  • gördüğüm en güzel hanımefendi.
    22 yıldır etraftayım, hakikaten bu güzellikte bir insan daha görmedim.

not: olm saçmalamayın. tam bir hanımefendi. evet belki en güzel kadın olmayabilir ama, ne bileyim lan çok güzel bence. of.
  • doğuştan asaleti ile hemen dikkat çeken güzel kadın.
  • 12-13 yaşlarındaydık. bir gün okul çantamın içinde şöyle bir not buldum: "ey cryogenix, bu gece saat tam 12'de ruhlar yatağının altında olacak."

normalde korkulacak bir şey değil tabii ama kimin yazdığını bilmediğim için biraz tırsmıştım. herkese sormuştum "sen mi yazdın yaaağğğ" diye, kimseden cevap alamamıştım.

gece biraz tırsarak da olsa uyuduktan sonra ertesi gün hâlâ millete soruyordum, "yaaa sen mi yazdın" falan diye. sonra bu kerata "ha, onu ben yazmıştım" demişti. o zamanlar da şimdiki gibi akıllı uslu bir çocuktu yani, en beklemediğim kişilerden biriydi.

bu da böyle bir anımdır eheuehe
hesabın var mı? giriş yap