şükela:  tümü | bugün
  • başlık didem şarmanın türkiye kehanetlerinin tutması olacaktı error verdi sözlük

aynen kehaneti bu

senenin genel tanımına baktıktan sonra, şubat ayı itibariyle ay ay öngörüleri okuyabilirsiniz.

kuzey suriye'de güçlenme

18 şubat-23 mart 2017: donanma, yabancı ülkelerin ülkemizde bulunan vatandaşları, yabancı ülkeler, ihracat, yasalar, uçaklar, sanatçılar ve hukuksal alanlarda gelişebilecek problemleri çözümleme ve bu alanlarda yeni kararlar alma zamanındayız. bu, sınırlayıcı, kural koyucu ve olayın şekline göre zorlayıcı bir etkidir.

bu kadın daha önce elçi suikastini kısmen darbe teşebbüsünü çanakkale depremlerini de tutturmuş günü gününe olmasa bile verdiği zaman aralığında tutturması ilginç ayrıca yabancı ülkeler uçaklar hukuksal alanlarda gelişeilecek problemler diyerek hollanda ile olan krizide bence bildi.takdir sizin

didem şarmanın kehanetleri
  • öğretmenlerle ilgili yasa çıkacağını öngören kehanet.

gerçek astroloji bu değil.
  • o mükemmel soru ne zaman gelecek, neredesin eyyy soru?
  • refarandumu kaybedecek deseydi nasil inanirdiniz.
  • bu iktidar varken yabancı ülkelerle sorunlar yaşanacağını bilmek için kahin olmaya gerek yok.
  • ehli sünnetin işi falcıya kaldıysa o iş tutmaz ben size söyleyeyim. ulan "gelecek tahmini" direkt dinden çıkartan bir şey değil miydi? artık umutsuzluktan falcılara mı sığınmaya başladınız? hehehehe.
  • 1 aylık süre içinde o kadar genel bir yorum yapılmışki, son 100 yıl içinde burada yazılanların yaşanmadığıbir gün geçmemiştir bu ülkede
  • (bkz: viral)

ben de sizin isteğinizle sitenizi/markanızı çok ilgi çekici yollarla promote edebilirim. iletişim için çaylak hesabı açıp yeşillendiriniz.
  • sayfa içeriğinde "cumhurbaşkanımız" kısmından sonrasını okumaya gerek görmedim.