şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir twit önce kadınları ve kadın haklarını savunuyor. hemen sonraki twitinde ise takipçisinin annesini hedef alan bir paylaşım yapıyor.
    böylece hemcinslerinin haklarını bile sahtece savunduğu ortaya çıkıyor. acısam mı üzülsem mi bilemedim...
  • bağcılar kezbanından beklenecek bir söz. vücudunu sergileyerek ünlü olan biri duygu sömürüsü kasıyor.
  • aklınca dubai falan diyerek imalı şekilde laf sokmaya çalışan bir ibinenin laf kendine girince naif bir adam ayağına yatması olayı ..oyna devam
  • kadın ciddi bir olaydan bahsediyor o sırada dangalak çıkıp da dubai’den mi yazdın diyor. özetle arsızlık yapan dallamaya anladığı dilden cevap vermiş.
  • takipçi ve didem'den ziyade, alttaki hürol adlı gerizekalı ve yavşak bir meriç dikkatimi çekti *
  • böyle bir soru kendilerine sorulsa 10 kat sert bir tepki verecek olan yavşak ekşicilerin, karşı saldırıya geçen bir kadını eleştirmesi durumu.

orospu çocuğu bir de gündem olmak için bunu kendi sayfasında paylaşmış. siktir git ya dava aç ya da sen de söv.

anası üzerinden prim yapan bir meriç başrol kısaca.
  • hak edene hak ettiği türden verilmiş bir cevaptır. sırf like almak için saçma sapan yazarken iyi, aynı kalitede cevap alınca mı kötü oluyor.

kadın dubai’den yazsa n’olacak, başka yerden yazsa n’olacak. samimiyetine inanmıyorsan okuyup geçersin. olmadı, takibi bırakırsın. etkileşim uğruna saçmalayan sonuçlarına katlanır. annem falan diye ağlamanın lüzumu yok. didem soydan haklı bu konuda.
  • bu kaçıncı didem soydan takipçisine hakaret etti başlığı. doktor hastasını muayene etti gibi bir haber bu, ben şahsen şaşırmıyorum
  • eh sen kadına “orospu” dersen o da sana “orospu senin anandır” der.

bunu ünlülükle, havalılıkla veya daha fenası feministlikle alakalandıran da harbiden orospu çocuğudur.