şükela:  tümü | bugün soru sor
 • imada bulunarak birine mention atacaksınız, sonra laf yiyince de anam namaz kılıyo duyarı yapacaksınız. yooo dostum yo. didem soydan tam olarak onun anlayacağı dilden konuşup ayarı verendir, helal olsundur. madem kötü bi şey söylemedin neden onun dediğine alındın derler adama. bu ülkede kadınlara, durumlara en büyük tepkiyi verip yanında duran kadınla uğraşmayın bi zahmet artık ya.
 • bu kızın içindeki erkek gün geçtikçe hormonlarına kadar işliyor. biraz az bas yavrucuğum şu sterodi!
 • bir adet "masken düştiü" diye video yapan adama atılan mesaj. sizin gibi gerizekalılara az bile yapıyorlar. neden bu ülkede internet=soytarılık olarak görülüyor hala anlayabilmiş değilim.
 • kadına orospu imasında bulunan bir adet yavşağa yaptığı kapaktan ibaret hakaret olmayan durum. yavşak ve leş kargaları kadının profiline doluşmuş bana da bişey düşer umudu ile ancak hepsi eline almış. didem soydan yada başka bir kadın olması farketmez bu kemiksiz itler eninde sonunda sizin de yakınınıza gelir tepki vermez iseniz.
 • sosyal medya psikopat dolu. ben ilk okudugumda anlamadim mesela dubai meselesini. escort hadisesi imis. ki ona da karsi degilim. o da bir ticaret.

  ama selebriti birisinin blok basip gececegi yerde trollesmesi...

  adana cano asiretinden bir mankenin apis arasini tokatlaya tokatlaya cevap vermesi gibi durmus.

  https://m.youtube.com/…_ttvb92pqbm&feature=youtu.be
  01:30’dan itibaren
 • gayet olmuş bir kapatır. sen varoşluğuyla nam salmış birine dubai de sex mi yapıyordun tatlı kısss:) demeye getirirsen o da anan ordaydı onu görmüşsündür demeye getirir ahshs hoş ben olsam anam senin ananı görmüş ondan sordum der daha da cirkinlesirdim ama gerek yok.

  olaydan tamamen bağımsız olarak şu fikirtepe kezbanını kim diesel tezgahtarıyken keşfedip başımıza musallat ettiyse abv.
 • konuyla ilgili tek merak ettiğim şey, çok fazla kitap okuduğunu söyleyen ve yana yana kitap önerisi yapan didem soydan'ın neden bu kadar kötü bir türkçesinin olduğu.

  demet akalın'a 5 var.