şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vahşice katledilmiş, parçalarına ayrılmış, şimdiye dek sadece kol ve kalça kemiği bulunmuş, kadın cinayetine kurban giden genç insan. bir gece kulübünde dansöz olarak çalıştığı için gerekli ilgiyi medyada görmemiştir, ölümü yankı uyandırmamıştır.

  sokak hayvanlarına düşkün olarak bilinen didem uslu 20 gün önce sabah evden çıkıp hayvanları beslemek için ormanlık alana gitti. geçtiğimiz günlerde bir kadına ait kesik bir kol parçası ardından da kalça kemiği bulundu. yapılan parmak izi incelemesinde bulunan uzuvların didem uslu'ya ait olduğu tespit edildi. cesedin tamamına halen ulaşılamadı.

  http://www.milliyet.com.tr/…kemigi--gundem-2810898/
 • http://anitsayac.com/ henüz bu utanç abidemiz olan siteye de düşmemiştir.
  edit: bugün gazetelerde kendisine yer bulmuştur.
 • babası tarafından öldürüldüğü tespit edilmiş.

  http://t24.com.tr/…lunun-katili-babasi-cikti,802343

  sözün bittiği haber.
 • ilginctir sadece dort kisi bu konudan bahsetmis. kizi babasi oldurmus, parcalarina ayirmis, gun gun goturup ormana cesitli yerlere birakmis ve bu genc kizin bu korkunc olumuyle ilgili sozlukte sadece dort kisi konusmus.

  neden?

  -oldurulme ani videoya cekilmedigi icin mi?
  -artik bu olaylar kaniksandigi icin mi?
  -hikayede dramatik baska detaylar bilinmediginden sosyal tespit imkaninin kisitli olmasindan mi?
  -muge anli'nin programina konu olmadigindan mi?
  -babasinin oldurmesinde yeterli magazin icerigi bulunamadigindan mi?

  yani bu derece korkunc bir olayin bu kadar sessiz sedasiz karanliga gomulmesi beni sasirtti. gunlerdir bircok gundemi uzaktan takip eden biri olarak bu konudaki sessizlik bende hayal kirikligi yaratti.

  konuyla ilgili temennim ise o babanin her gece uyumadan kizinin o anlarini hatirlamasi, olene kadar bu goruntuleri unutamamasi. hapis filan bu gibi insanlara dokunmaz cunku.
 • "yaklaşık bir ay önce hasan uslu'nun uyuduğu sırada, annesiyle tartışan kızı didem uslu'yu sinirlenerek boğarak öldürdüğü, daha sonra cesedi saklamak için derin dondurucu aldığı iddia edildi. "

  cümleden tam anlaşılmıyor ama sanırım tartıştıkları kızlarını uykusunda planlayıp soğukkanlılıkla öldürüp parçalamışlar, bir de anlık sinirmiş gibi lanse etmişler. ki anlık sinir olsa ne farkeder.

  https://tr.sputniknews.com/…twitter_impression=true

  (bkz: ortadoğu bataklığı)
 • insanlar ne kadar kolay öldürebiliyor.

  trafikte, magandalar öldürmek için bekliyor.

  sokakta, sözüm ona kendine erkek diyen tipi tipler öldürmek için bekliyor.

  evde, erkek karısını öldürmek için bekliyor.

  bir baba, kızı için öldürme planı yapıyor ve eylemini sonlandırıyor.

  gücü yetenin, gücü yettiğini alt etmeye çalışması yeni bir şey değil ama kızın be abi o senin...
 • bence memleket çıldırmış adam kızı barlarda gece kulübünde çalışıyor diye öldürürdu eskiden ha bunu doğru buluyor muyum hayır ama işin ironik tarafı adam kızını dansozluk yaptığı için öldürmüyor karısı yani maktulun annesi ile tartıştığı için uykusunda boğuyor ulan pezevenk belki kızının oryantalden kazandığı parayı yedin ama basit bir tartışma için öldürdün öyle mi? velhasıl milletce hem alagavat hem de cani olmuşuz önceden namus cinayeti işleyen ya vurur ya bıçağı tek hamlede takar veya bogardi bu pezevenk uykusunda boğmuş sonra da cesedi parcalamis allah in laneti üstüne olsun bunun gibilerin.
 • detayları önemli değil, bir babanın kızını öldürüp parçalara ayırması o kadar ürpertici ki!
 • durum durum düşünüyorum. en güvrnli olması gereken yerde parçalara ayrıkdı herhangi bir et parçası gibi...
  içim ürperiyor...