şükela:  tümü | bugün
 • tanrı apollo'nun evi ...
  tatil mekanı
 • -didim didim didilesin in$allahhh!!!
  diye duydugum cingene bedduasi ile alakasi olmayan tatil mekanı.
 • bir daha gitmeyi düşünmediğim çok kalabalık ve amele cenneti olan bir tatil beldemiz.tek güzel yanı denizi..
 • 80 sonrası turizmi geliştireceğiz diye içine edilmeye başlayan tatil mekanı. plakalar dikkatle incelenirse 06 yoğunluğu hemen dikkatleri cezbeder ki bu durum didim'in bir ankara tatil koyu olduğu hakkında ki rivayetleri doğrular gibidir.
  aksamları yapmanız gereken en mantıklı şey koylara gidip kafanızı dinlemektir. "yok ben zıplayacağım hoplayacağım ben varya ben..." diyorsanız 2 alternatifiniz vardır birincisi garden denen disko diyeri ise medusa diskodur. medusa bodrum'da ki halikarnasın bir taklitidir. garden ise tam anlamıyla almanya'da yasayan türklerin işgali altındadır.
  ha bir de ali bar vardır. bir kaç yıldır repertuar köpekleri diye bir grup vardır ki eğer biraz muhabbet ederseniz elemanlarla 70 ler hakkında bayaa bi bilgili ve ilgili olduklarını kaparsınız. güzel müzik için oraya gidersiniz. bazen wishbone ash ten dahi çalarlar. gerçi cd den dinlemek ayrıdır ama...
  denizine gelince gerçekten çok güzel idi... şimdilerde koylara kaçmak en mantıklısı... özellikle kırıkiçi denen yeri tavsiye eder gezmiş kişiler...
 • dogdugumdan beri her yil gittigim tatil mekani.

  zamanla bozulmus, insan kalitesi dusmustur. 80'lerin sonunda bir cok otel yapilmis, ve ortam ingiliz turistlerle dolmustur. ortamda ankara'li da cok olmasina karsin, esas cogunluk denizlililerdedir. zaman icerisinde ingiliz turistler bilinmeyen bir sebeple (muhtemelen daha iyi alternatifler var) azalmis, ve oteller biraz daha yerli turiste kaymistir. bununla beraber ortalik piyanist-santor kilikli heriflerin, dansozlerin, turku barlarin, akdeniz aksamlari mekanlarinin egemenligine gecmistir. (bunlara karsi degilim, ama cok fazlalar, alternatifleri yok ve kalitesizler)

  disco ortamlari de bar, garden, x club, medusa'dir. canli muzik icin ali bar'a gidilir. didim kesinlikle gece eglencesi icin gidilesi bir yer degildir. ancak dogasi cok guzeldir, cevresinde gezilecek guzel yerler vardir. kusadasina ve bodrum'a yakinliginin disinda bir cok arkeolojik mekanla (apollon tapinagi,milet,priene) icicedir. bisiklet turlari icin ideal bir yerdir. ayrica tekne turlarina da (gunduz ve dolunay) cikmak lazimdir. baska yerlerde gittigim tekne turlarindan cok daha guzel yerler gordum ben bu turlarda.

  bir de burasi, benim gibi yillarca gitmis adamlarda bagimlilik yapar. yasanilan site bir sure sonra kucuk bir koy gibi olur, "bilmemkimgillerin oglu da bu kis evleniyomus" geyikleri doner. severim
 • didmya.ankaralıların kooperatif kooparatif ele geçirdiği denizi güzel olmasına rağmen soktuğunda ananızı ağlatan deniz anası bulunan inşaat halindeki tatil beldesi.
 • cok fazla yeşil alanın bulunmaması ile birlikte türkiye sınırları içinde gökova dan sonra gördüğüm en güzel denize sahip,altınkum sahili nezih biraz küçükçe,barları her zaman bilindik kişilerden oluşan,bi kere gidildi mi bir daha gidilimek istenen cinsten bir tatil beldemiz..
 • koylarında (özellikle akbük koyu) deniz çok sığ fakat çok temizdir. denizin karaya vurduğu yerlerde bile pek çok balık görebilirsiniz. yüzmek için epey yürümek gerekir. yerleşim mekanları içiçe geçmiş, gece hayatında alternatiflerin çok az olduğu, ancak tarihi için gidip görülecek bir yerdir.
 • gittikçe seviyesizleşen,alışkanlıktan ve dostlar bulunduğundan kopulamayan tatil yöresi,denizi gercekten azdır türkiyede
 • gece hayatı için seçilmemelidir didim, eğlenmek için mutlaka bodrum'a inilmelidir araba varsa altta. bunun dışında batı tarafında kalan parlementerler sitesi gibi sahili ve denizi temiz yerler vardır. altınkum, geceleri amele ve alamancı cennetine dönüşür. medusa disco ilk başta güzel bir ortam gibi gelir, sonraları da bayar. sadece denizi ve tarihi için gelinebilecek bir tatil yöremizdir didim. 5 senedir 'bir daha buraya gelirsem iki olsun' derim ama her defasında da gelrim nedense, o da ayrı bir durum.

hesabın var mı? giriş yap