şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ızmir, didim, söke, kuşadası, milas' bodrum vs vs arasında seferleri olan otobüs firması.

  ızmir didim kısmı beni ilgilendirir ki yaz kış saatbaşı seferleri vardır. bir yamuklarını görmedim.

  not: kamil koç ve.pamukkale dahil büyük firmalar izmir'den didim'e giderken kuşadası üstünden gidebiliyorlar özellikle sezon dışı. hani dalginlikla aldığınız bilet 2 saat zannettiğiniz yolun 4 saat sürmesine neden olabilir.
 • 1964 yılında birlik olarak kurulan, ilk yıllarında didim-söke arasında ulaşım sağlayan şirket. yapısı 1981 yılında yeni yasalara göre yeniden düzenlenerek unvanı ss 18 no lu didim birlik motorlu taşıt kooperatifi adını alır. didim'in 1990 ve 2006 yılları arasında ülkenin diğer bölgelerinden iç göç alması ve nüfusunun artması ile kooperatif 2004 yılında ismini didim seyahat olarak değiştirilir ve o sene araç filosu mevcut 39 minibüse ek olarak 5 otobüs eklenerek genişletilir.
  şirket şu anda didim'den aydın, söke, izmir, ankara ve bodrum seferleri düzenlemekte.
 • istanbul'a da gitmekte olan firma. yalnız yakın saatte izmir bitimli seferi de vardır, istanbul seferine de izmir'e giden yolcu aldığı için yanyana iki otobüs arasında mekik dokuyan izmir yolcularına yol açmıştır yakın zamanda. ancak istanbul'a da vakitlice vardık, önemli olan da bu tabi.
 • 2+1 keyf adını verdikleri otobüsleri ile ilk defa bu sene seyahat edeceğim firma
 • aydın-ankara arasında sık sık kullandığım ve her seferinde çok memnun kaldığım firma. şu an keklerini yemekteyim ve bedava kek gibisi yok dostum. acaba mı diyor insan. :)