şükela:  tümü | bugün
  • top ayağında iken kamburunu çıkararak topa olan egemenliğini güçlendiren adam.. ersin düzen'in dediğine göre; geleceğin reyes'i diyorlarmış bu genç adama. ama reyes' den daha çok alexander hleb'e benziyor. savaşçı, teknik, süratli.. dünkü maçta adriano'yu yedeğe çekebilecek bir oyun oynadı, bu altyapı delisi sevilla'nın son icadı.
  • çılgın bir hıza ve tekniğe sahip. sevilla daha ne kadar elinde tutabilir bu çocuğu, bunu kestirmek çok zor. ama son haftalarda ilk 11'de şans bulmasıyla birlikte tüm cevherlerini sergiledi. oyun stiline örnek olarak fenerbahçeli uğur boral gösterilebilir. tabii capel uğur'a göre çok daha derli toplu ve disiplinli.
  • barcelona defansının sağ tarafını göçürmüştür resmen.gelecekte sevilla'ya büyük paralar kazandırması çok muhtemeldir.

(bkz: 9 subat 2008 sevilla barcelona maci)

edit:golünü de atmıştır.helal olsun!
  • dove dove adam birakmami$ti barcelona nin sag kanadinda, atti da ilk golunu 9 subat 2008 sevilla barcelona macinin. uzak kaldigim futboldan utandirircasina oynuyor bu cocuk. luis figo gibi tipki, barcelona daki hali gibi. ortalari en olmasi gereken yere kafasini kaldirarak, driplinglerini inanilmaz bir hizlanmayla yapiyor. jose antonio reyes gibi olmasin isterim.
  • her macta ayni performansi gosteriyosa, fenerbahce maclarinda gokhan gonulu sahadan silebilecek kisidir.
  • adam uçuyor..
  • beni kendisine barcelona maçının ilk devresini izlemesem bile hayran bırakmış sol açık. oleguer psikolojik rahatsızlık eşiğine gelmiş olması lazım sadece ikinci yarı itibariyle, kaldı ki okuduklarıma göre adam ilk yarı döktürmüş asıl. heralde soyunma odasında oleguer'i teselli etmekle geçirmiştir devre arasını diğer futbolcular..
  • "sol açık nedir ?" sorusuna verilebilecek en mantıklı cevap.
  • 20 subat 2008 fenerbahce sevilla maci öncesinde çevremde gördüğüm herkese bir promosyon kampanyası tadında övüp övüp bitiremediğim adam, maç kadroları açıklandığında yedek listesinde görüp derin bir oh çektiğim ama aynı derinlik katsayısında gözlerin bana çevrilip, eee... !?! tebessümleri kokan bir ortamda kalakalmama neden olan futbolcudur.
  • dün zapping sırasında denk geldiğim sevilla-zaragoza maçında sol taraftan saatte bilmem kaç km hızla ilerleyen, üstüne üstlük bir de adam çalımlayan futbolcu. kumanda elimden düşmüş, sonradan farkettim.