şükela:  tümü | bugün
 • atletico'lu forvet, 22 yaşında. geçen yıl valladolid'de iyi bir sezon geçirince geri alma opsiyonu ile a.madrid'e döndü. fena bir oyuncu değil, fırsatçı ve fiziğini iyi kullanıyor, şu an için için forvete iyi bir alternatif gibi görünüyor.
 • "atl. madrid'den transfer yapmazsa ölecek" hastalığına yakalanan beşiktaşımız'a gelmesi muhtemelmiş kendisinin.
  http://www.ntvspor.net/…o-costa-besiktasa-gidebilir

  2014 eklemesi: bizimkiler nerden bilsin abi adamın yürüyüp gideceğini, en fazla fm'de özelliklerine bakmıslardır. (hoş o halle de alınırdı da neyse :()
 • 34 maçta 8 gol atmış olan futbolcu. lugano'nun bu sezon 26 maçta 8 gol attığını düşünürsek ne kadar yersiz bir transfer olacağını anlamak çok da zor olmayacaktır. umarım böyle bir yanlışın içine düşmez beşiktaş. geçmişte çok çektik, geri döndürmeyin bizi...

  edit: hay ağzımın orta yerine sıçalar.
 • kazma. bunu alacağına hiç alma daha iyi sevgili takımım beşiktaş. bak ne güzel reyes, lucas(sao paulo) spekülasyonları var. özellikle de lucas hayran olunası.
 • istatistiklerine bakacak olursak kendisinde mert nobre potansiyeli gözlemleyebileceğimiz futbolcu. nobre'yi çıkar bunu koy. aradaki farkı göremezsin. yönetim bu adamda ışık görmüş olacak ki bunu istiyor. bence nobre'yi kaçırmamak lazım. aynı özellikte bu adamla ayrıca türk pasaportu da var.

  edit: adam gol makinası çıktı ya la
 • diego costa bu video da görüldüğü üzere nobre ile kıyaslanmayacak bir futbolcu. öncelikle güçlü , aralara iyi kaçıyor, son vuruşları güzel, tekniği de var, ve en önemlisi adam daha 22 yaşında ne ara izlediniz de ne ara vasat olduğuna karar verip nobre ile kıyaslamaya başladınız!
 • beşiktaş'ın atletico madrid'den 1 yıllığına satın alma opsiyonuyla beraber kiraladığı söylenen fidbolcu. 200 bin euro kulübe, 1 milyon euro da oyuncuya verilecek deniyor.

  adam iyi midir kötü müdür bilmem. ben haberi okurum buraya yazarım aga. düz adamım.*

  edit: transfer konusunda sıkıntı varmış şu sıra. ben editimi yapayım şimdiden.

  2014 editi: vay amk! :)
 • adamı özel olarak izlemişliğim veya görmüşlüğüm yok..istatistiklere bakılırsa aman aman bitirici birine de benzemiyor.fakat her forvetten her maç gol beklenmez,adam savunmayı dağıtır,çapraz koşu yapıp pozisyon hazırlar,ileride top tutar ne biliyim daha fazla kıçını yırtar ortasaha mücadelesine girer sonuç olarak gol atmasa da takıma faydalı olup takım sistemine uygun bir oyuncudur..

  asıl mesele bu adam gelirse hugo almeidayla mı oynayacak.çünkü almeida kariyerinde hiçbir zaman çıkıp bir sezonda 20 gol atmış adam değildir.şimdi çıkıp bu ikisi oynayıp sezonda toplam 15 gol atıcaklarsa sorun var.

  dedikleri gibi son dönemde forlanı bir şekilde kesmişse adamda potansiyel görülmüş.22 yaşında olması da ayrı bir artı tabi ve bu adam gelirse kiralık gelecek bonservisine milyonlar harcanmayacak..sonuç olarak daha gelmeden adamı itin götüne sokup sokup çıkarmamak lazım,bekleyelim görelim kaybedilen bişey olmaz.

  ha şimdi bunun yerine lucas olaydı fena mı olurdu,çok da güzel iyi olurdu..olsun konuşulması bile güzel
 • gariban hulk'ı. diego forlan kadar sevinirim gelirse. beşiktaş'ım yine doğru oyuncularla ilgileniyor, doğru transferler yapıyor. birkaç oyuncu var gidecek, bir iki tane de nokta transfer lazım, çok iyi takım oluyoruz çok.
 • beşiktaş'a transferi zora girdiğine dair haberler gelen futbolcu. açıkçası çok izlediğim vs. bir oyuncu değil ama neden almak istiyoruz pek anlamıyorum. tek forvet oynayan bir takımız, gelirse 4. forvet olacak. bunlardan 3 tanesi de yüksek maliyetli oyuncular olacak, gereksiz bir lüks gibi duruyor.