şükela:  tümü | bugün soru sor
  • meksikalı stoper şuan klüpsüz yaş 25, beşiktaş için güzel bir transfer olabilir.
  • fenerbahçe ile anlaştığı haberleri dolaşan meksikalı stoper.
  • yeni ev yeni macera mottosuyla uçaktan foto atan fenerbahçenin yeni stoperi.

videolarda hizli net hamleleri olan skrteli tamamlayacak bir hamle stoperi gibi. hızlıda.

ha yapılan yorumlara göre adam sakatlığı yeni atlatmış ve biraz yavaşmış her ne kadar videolarda bana hızlı gelsede.

halihazırda iyi bir sol bek ve ilerde etkili hücum oyunuyla stoperlere daha az yük bineceginden aslında skrtel neus ikiliside idare edebileceğini düşünüyorum.

işte bu yüzden formda tutarsa hem skrteli tamamlayabilir özellikleri 25 yaşında olması portodan gelmesi ve bonservissiz olmasıyla çok büyük bir kazanç potansiyeliyle gelen adam.
  • fenerbahçe ile anlaştığı söylenen meksika milli takımının stoperi,6 numarada ve sağ bekte de oynayabimektedir kendileri.şuan boşta o yüzden mantıklı bir transfer olur.
  • porto'dan bonservissiz adam transfer etmek büyük başarıdır, ali koç ve ekibine tebrikler.
  • maicon geldigi zaman da ayni yorumu yapmistim. porto, benfica, monaco, lyon,sevilla vs gibi cok buyuk bonservislerle oyuncu satisi yapan vitrin kuluplerde yillarca oynayip transfer yapamamis oyuncularin gelisleri hep supheli olmustur benim gozumde. porto malzemeciyi bile bonservis almadan birakmiyor bu adami neden birakti acaba??
  • iki yıldır ali koç gelsin diye bekledik, efsane başkan aziz yıldırım'ı yeri geldi protesto ettik yeri geldi istifaya davet ettik ama gelinen nokta bu mudur? soruyorum ali bey size illkaki buraları okuyorsunuzdur; bu transferler sizin vizyonunuza yakışıyor mu? bizim beklentilerimizi karşılıyor mu? tam bir hayal kırıklığı.

tanım: futbolcu demeye dilimin vardığı futbolcu.

edit: adamın ismi bile belli değil amk. arada antonyo var mıdır, yok mudur? almayın abi böyle adamları. yeter.
  • ilerde etkili hücum oyunuyladan sonrasını okumadım

not:fb