şükela:  tümü | bugün
  • 93 doğumlu uruguaylı forvet oyuncusu. ülke takımı defensor sporting ve u 20 milli takımında oynuyor. tam adı diego alejandro rolan silva.
  • devre arası transferiyle girondins de bordeaux ile 4,5 yıllık anlaşma imzalamış. bordeaux scoutları çalışıyor.

http://vimeo.com/53865613
  • erik lima ya da bunu transfer edecekmiş fenerbahçe. son 5 saat.
  • fenerbahçe'nin ilgilendiği söylenmekte. forvete birini alacaklar herhalde de du bakalım.
  • gün itibariyle kendisine fenerbahçe ile ilgili twit atan herkesi beğenmekte. ospina vakası yaşamaktayız sanıyorum.
  • 93 doğumlu uruguaylı forvet oyuncusudur. sağ kanatta da oynayabilir. çok hızlı , gol yollarında etkili ve teknik olmasına rağmen bir türlü istenen noktaya gelmemiş olacak ki 22 yaşına gelmesine rağmen devlerin kaptığı genç yeteneklerden , yıldız adaylarından olamamış. kendisine fenerbahçe ile ilgili twit atan herkesi beğenmesine bir anlam verilememesine rağmen fenerbahçe'ye sinyal yolluyor , görüşülüyor gelmek istiyor gibi farklı iddialara sebep olmuştur. fenerbahçe'nin devre arasında transfer yapmayacağını bildiğimiz için , sene sonuna sözlü bir anlaşma yapılmış olma ihtimalini göz önünde bulundurup , erik lima transferi gibi yalan olur diyorum.
  • fenerbahce'nin anlastigi soylenen top tepici. ileri uc ve sag acik oynuyormus.

emenike'nin gonderilecegine delaletse sevdim ama kadrodaki ikinci ruhsuz diego olacaksa cekecegimiz var.
  • fenerbahçenin yeni transferi hayırlı olsun
  • büyük ihtimalle artık fenerbahçemizin futbolcusudur. yakında kapa'a bildirilir.

uruguay'lı gol makinası. buraya yazıyorum buralar değerlenecek.
  • vay vay vay vay, geliyor gönlümün complete forward'ı. o ne ara paslar be. videodan adam izlenmez derler ama bu adamın kumaşı çok belli. portovari bir transfer olur, üç seneye satarsın premier lig'e. çubukluyu giyerse hem bıyık reyiz'in fişinin çekildiği dedikodularının yalan olduğunu ortaya çıkarır hem de 4-4-2'ye dönüşle birlikte van persie'yi de coşturur. al bunu şampiyonluğu garantile.

not: "forvet lazım değil çift yönlü orta saha lazım" diyenler de sikimi yesin.