şükela:  tümü | bugün
  • arjantinli 92 doğumlu tenisçi. 149. sırada. kısa sürede yükselmesini bekliyorum
  • dün federr'e 3-0 kaybetti rg 2. turunda ama federer'in dediği gibi iyi oynadı, burada olmayı hak ediyordu, yine gel: “i didn’t feel relaxed for the entire match… he managed to put pressure on me and keep the pressure on me.
  • şu anda atp 77. sırada 170 boyunda hem atağı hem defansı çok iyi yapan komple oyuncu. geçenlerde 2 challenger kazandı. toprak kortu çok seviyor.
  • bugün kariyer sezonunu geride bırakarak yılı 61. sırada tamamlamış toprakçı.
  • arjantinli 1992 dogumlu tenisci, oyun tarziyla umut vadediyor.
  • bugün federer'in maçından önce izlediğim ve çok beğendiğim tenisçi.

ilk seti 6-0 kaybetmişti korta geldiğimde. onun hakkında düşüncelerim doğal olarak çok olumsuzdu. sonra bir başladı, tam başladı.

özellikle inatçılığı, hırsı ve çevikliği ile gönlümü kazandı. vuruşları, karşılayışları harikaydı.

gelecek vadediyor kesinlikle.
  • dün santiago'ya karşı baya kötü başlayıp sonradan maçı alan ufaklık. bi kaç saate federer'in karşısına çıkacak dizleri titremiyordur inşallah.
  • boyu yüzünden dezavantaja sahip olsa da ileride çok büyük işler yapabileceğine bugünkü federer'le yaptığı maçtan sonra kanaat getirdiğim tenisçi.
  • bu hafta, teb bnp paribas istanbul open'da, hayatının tenisini oynamış olan küçük usta.
  • kendisini yukarılara layık göreli beri hakkında bir şey yazmadım ama gözüm üstünde. kısa boyu beni rahatsız ediyor, feci kısa, buralarda takılıp kalır, daimi ilk 50 oyuncusu olması beni şaşırtır. üstelik bu yıl sert kort oyununu da geliştirmesine karşın bunu söylüyorum. biraz boy atar vicut yaparsa ne ala!!