şükela:  tümü | bugün
  • diesel'in yeni kadin parfumu. kokusu nasil bilmiyorum ama tv'deki reklamina bakilirsa bastan cikarici bir parfum imaji ile pazarlanmaya calisiliyor...

http://diesel-fragrance-factory.com/loverdose/
  • alışılmışın dışında, anason kokusu ağırlıklı mükemmel parfüm. afrodizyaklı olduğu sıktığımda erkeklerin verdiği tepkiler tarafından %100 onaylandı.
  • en sevdigim parfumlerden. kokusu sekerli, fakat o klasik sekerli parfumler gibi degil de, daha soguk bir sekerli. bir de benim aldıgım vucut losyonu ve dus jeli de olan paketten only the brave tattoo testerı cıkmıstı, o da fena gelmedi bana.
  • diesel parfümü. ilk denediğiniz anda hoşlanmayabiliyorsunuz. tende kaldıkça daha hoş bir hale geliyor. afrodizyak içerir.
  • ciceksi kokular sever kadınlar için üretilmiş parfüm. çok da güzel kokmaktadir. ancak ilk sikildigindaki o yoğun özü uzun süre muhafaza edememektedir.
  • ilk çıktığı zaman bir arkadaşım hediye getirmişti. parfüme bayıldım. parfüm kokusunun tenden tene farklı algılandığını da biliyorum. tenime de çok gitmişti. kalıcılığı hakkında da bir sıkıntım olmadı. bittiği zaman tekrar almadım. her zaman tommy girl kullanıyorum zaten, yine ondan devam ettim. geçen sene misspera ve frankfurt'da duty free deki fiyatının aynı olduğunu fark edip kutuyu bırakıp onun yerine moschino funny satın aldım. döndüğümde de misspera dan bunu sipariş ettim. ama nedense ilk kullandığım diesel loverdose ve bu farklı gibi. misspera daki parfümlerin orijinal olduğunu söylüyorlar. bir siteden de kodunu girince parfümün üretim tarihini gösteriyordu. oradan da baktık, eğer üretim tarihini göstermesi orijinal demekse evet bu da orijinaldi. ama neden bana kokusu ilk kullandığım zaman ki gibi güzel gelmiyor bilmiyorum. fakat bu kötü kokuyor demek değil. ilk kullanımımda hissettiğim koku çitayı çok yükseltiyor. sonuç olarak yine güzel. kalıcılığı konusunda da bir problem yaşamıyorum.
  • kısmet açan parfümdür. kötü tarafı parfüm biter bitmez eski kapalı kısmetinizin geri gelmesi. *