şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kontrol grubu)
  • lekeyi çıkarmaz.
  • dingilin teki.
  • apocu gençlerle dalga geçerken biraz daha dikkatli olmasında fayda var. adamların zeka düzeyi homo neanderthalensis'e denk düşüyor. lütfen biraz saygı...
  • gaksimmorki nicki ile sputnik temsilciliği yapılabilen ortamda her türlü iş yapacak yazar.

advanced level ingilizce bilir, yarım yamalak rusça'ya hakimdir. rus edebiyatını sever, votkaya bayılır, rus kızlarına toz kondurmaz. umut sarıkaya arşivi var bir de.

ulaş bana putincan.
  • putin'in israfları tarafından eleştirilen şukela yazar.
  • sol görüşlü insanlara sallayacağım derken tam 1 yıl önce ankara'da katledilen gençleri "ankara'daki " bu meydan kanlı meydan " diye bağırıp tepişirken patlayan insanlar" olarak tanımlayan gözü dönmüş bir tip. her an vücuduna bomba sarıp patlatma potansiyaline sahip büyük ihtimalle.

(bkz: #63400873)

bu entry burada dursun ki nasıl bir zihniyet sahibi olduğu bilinsin.
  • (bkz: #65420038)
  • spor konuları dışında okulabilecek bir yazar.
    spor söz konusu olunca okumadan geçin.
    niye?
    (bkz: #66723322)
    çünkü gözünü fanatizm bürümüş
    hala stadı devlet yapmış diyor
    galatasarayın devlete verdiği arazinin değerinin yeni aldığı(aslında kiraladığı) yerden katlarca daha fazla olduğunu söylemiyor
    10 yıl önce kime güveniyorlardı diyor
    galatasaryın fatih terimle birlikte yakaladığı şampiyonluğun ardından gelen transferin parasının
    şampiyonlar liginden gelen para,reklamlar,taraftarın yaptığı alışverişlerle katlanarak kulübe geldiğini söylemiyor
    o borçların kulübün yanlış yönetilmesi,uzun zamana yayılmış kredi,menajerlere yedirillen paralar yüzünden olduğunu söylemiyor
    kimsenin galatasarayın başarılarını ağzına almaya hakkı yoktur
    feto denen itin o lağım ağzıyla galatasaray lisesinin kurduğu köklü çınara kimse laf atamaz
    ben bir galatasaraylı olarak hiçbir takıma hakaret etmem,iftira atmam,uğraşmam
    uğraşanlarıda anlamıyorum
    neyse kısacası diğer yazılarını okurdum ve açık söyleyeyim badi listemdeydi
    ama bu fanatizmden gözü dönmüş halini gördükten sonra bir daha yazılarından birini bile okuyacağımı sanmıyorum
    bu arada ekleyeyim beşiktaşıda tebrik ederim,iyi bir jenerasyon yakaladılar
    üst üste şampiyon olup ,iyi bir jenerasyon yakalayan her takıma iftira atmak adetim değildir çünkü