şükela:  tümü | bugün
  • 24 haziran cumhurbaşkanı ve mv seçimleri sürecinde, cumhurbaşkanı adayı olan ince, akşener, demirtaş ve karamollaoğlu'yu, trt, ahaber, tgrt, habertürk, cnn vs gibi yandaş medya kurum ve kuruluşlarının taraflı yayınları nedeniyle ekranlardan izleyemeyen milyonlarca destekçinin, erdoğan'ın yaptığı mitinglerde bu adaylara verdiği cevaplardan yola çıkarak, o adayların mitinglerde neler söylediklerini, neler vadettiklerini anlama fırsatı veren durum. akşener ne mi dedi, bugün ince mitingde neler mi anlattı, trt vermedi mi haberi? aç o zaman trt'yi izle erdoğan'ı. erdoğan, kime eyyy falan diyorsa, kime bay may diyorsa ve ne cevaplar veriyorsa demek ki akşener, ince onları konuşmuştur. al sana demokrasi işte. devlet kanalı tarafından sansüre maruz bırakılan rakiplerini bu kadar düşünen başka bir siyasi lider var mı? trt'nin taraflı yayıncılığını, yandaş medyanın yanlı yayın politikalarını, sansürlerini tek başına yıkan, alt eden erdoğan'a sonsuz teşekkürler ediyoruz. sn cumhurbaşkanım sizi seyrediyorum ve dinliyorum, çünkü diğerlerini takip edemiyorum. sizin üzerinizden rakiplerinizin ne dediğini anlamaya, tahmin etmeye çalışıyorum. zekamıza zeka kattınız, var olun.