şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nasıl olmuş da bu başlık bugüne kadar açılmamış hayret.

  --- reklam ---

  http://www.digiavantaj.com/
  --- reklam ---

  digiturk'ün nadir güzel uygulamalarından biridir. booking.com,n11.com,markafoni,mediamarkt,otelz,ebebek,altınbaş,tatilgo,mudo gibi sık kullanılan sitelerden yapılan alışverişlerde %3-8 arasında ekstra puan kazanmanızı sağlayan ve bu puanları digiturk faturanızdan mahsup eden uygulamadır.
  özellikle booking ve n11 çok kullanışlı.

  edit:5 aydır tek kuruş fatura ödemedim.
 • bir tatil, 3-4 alışverişle 1 sene bedava digiturk izleyebileceğiniz şukela uygulama...
 • n11'de yüzde 3 oranında indirim vererek artiway'ı geçmiş uygulama.

  https://goo.gl/9azjqu
 • fatura dahilindeki tüm 'paket' ücretlerini indirim olarak öder. yani sadece sabit paket kullanıyorsanız 0 tl fatura gelmesi mümkündür. ancak box office üzerinden film kiralar veya satın alırsanız indirime dahil olmuyor.
 • iddiası başarılı ama uygulama ve metodolojisi vasat site. uygulama şöyle digiavantaj sitesine telefon numaranızla giriş yapıyorsunuz daha sonra alışverişin belirli bir yüzdesi için fatura indirimi sağlayan satıcıların linklerine tıklayarak ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz. daha sonra hizmet aldığınız firma digiturk'e senin sayende şu kadar satış yaptım diye bildiriyor digiturk de indirimi faturanıza yansıtıyor. diyelim ki 5000 tl lik bir tatil yaptınız ve rezervasyon sitesi de %5 indirim taahüdü verdi 250 tl lik faturayı ödemiyorsunuz eğer faturanız 100 tl ise 2 ay 0 tl 1 ay da 50 tl ödüyorsunuz.
  gel gelelim giriş yaptıktan sonra sisteme geçti mi sorun oldu mu olmadı mı herhangi bir işlem uygulama yok takip yok bir şekilde süreçte sıkıntı olursa valla bizde görünmüyor kısmetse sonraki sefereye bağlıyorlar. yazılım çağında ufak tefek takibin mümkün olması anlaşmalı sitelerde seçenek olması gibi geliştirmeler yapılabilir. yoksa suküt u hayale uğramamak elde değil.