• new york new york cover'ı crysis 2adlı güzide oyunumuzun be invisible trailer'ında kullanılmış ve yaptıkları yorumlama açısından bence çok başarılı bir parçaya imza atmış güzide bir gruptur kendisi. şarkının kimden cover'landığını da merak ediyorsanız az biraz dinleyin, anlayıp anaaaaaa diyeceksiniz. (eğer ki şarkı ismine verdiğim gizli bakınız'a bakmadıysanız) (şakalar, oyunlar...)

be invisible trailer'ı: http://www.youtube.com/watch?v=lxfr3ko8hi4

şarkının kendisi: http://www.youtube.com/watch?v=9_rxxi4x8hy
  • (bkz: #27324019)
  • the devil within diye öyle bir şarkıları var ki dinledikçe dinliyorum 3 gündür.
  • penny dreadful sayesinde tanıştığım the devil within şarkıları benim için şimdilik 2016'ın keşfi olmuştur. ulan kaç gün oldu hala hunharca dinletiyor kendini. diğer şarkılar tatmin etmez diye başka parçalarına da göz atamadım daha ama elbet ona da sıra gelecektir.
  • gün itibariyle öğrendiğim gruptur. the devil within parçalarına hasta oldum ancak genel olarak tarzlarını da çok beğendim.
  • benim de çoğunluk gibi the devil within ile tanıdığım gruptur.

bugün oturdum iki albümlerini de dinledim. net bayıldığım bir şarkı (heaven or hell) var fakat geri kalanı da bir şeyler yaparken arkada çalıp sizi mest edenlerden. umuyorum ki hep böyle kaliteli işler yapmaya devam ederler. takip ediyoruz efenim.
  • benim için yerleri ayrı olan where the lonely ones roam ve still here şarkılarını yıllar önce ilk kez dinlediğimde neler hissettiysem bugün dinlediğimde de aynılarını hissediyorum. ayrıca belirtmek isterim ki başlığında bu kadar az entry olmasına bir nebze şaşırdım.
  • the devil within'den ibaret olmayan duo. diğer parçalarından da hoş olanlar var, in flames bunlardan sadece biri.

keşfettiyseniz şans verin.
  • (bkz: ın flames)

we're going down, we're going down, we're going down
    ın flames
    ın flames
    ın flames
    we're going down, we're going down, we're going down...
  • where the lonely ones roam şarkısını gayet başarılı bulduğum grup
hesabın var mı? giriş yap