şükela:  tümü | bugün
  • ingiltere menşeli fotoğrafçılık dergisi. derginin türkiye edisyonu, aralık sayısı itibarıyla aylık olarak yayımlanmaya başladı.

portfolyo bölümünde bilinen fotoğrafçılar yerine genç yeteneklere yer veriliyor.

türkiye edisyonuna ait internet sitesi henüz tam olarak aktif değil. buna karşın facebook sayfalarında okuyucularla iyi bir iletişim yürütülüyor.
  • birkaç sayısını aldıktan sonra abone olmaya karar verdiğimiz içeriği oldukça faydalı dergi. yıllık abonelik bedeli de 96 tl. oldukça makul..
  • 96 liraya başka ülkede adama makineyi veriyorlar.
  • yeni yılda şöyle bir kampanya yapmışlar efenim. http://goo.gl/whcaeq
  • aralık 2012'den beri türkiye'de de yayımlanan fotoğrafçılık dergisi. yurtdışında bir çok ülkede de yayımlanır.

açıkçası oldukça beğendiğim bir fotoğraf dergisidir, faydalı ekleri, eğitim cd'leri vardır.
    son zamanlarda bir kaç ayda bir ekstra ek çıkarıyorlar, örneğin raw fotoğrafçılık, portre-manzara, çekim teknikleri gibi konular üzerine.

bana göre tek eksikleri, kendilerine de ilettiğim gibi yerel içeriğin az olmasıdır. örneğin dergi içeriğinde 2 fotoğrafçının kapıştığı bir bölüm vardır, bazen karı-koca da olurlar, bu bölümde türk fotoğrafçılara yer verilse güzel olurdu, veya türkiye'den çekim alanları önerilse.

1-2 ay önceki cd'de ilk defa eğitimi kendileri hazırlamışlardı, umarım bu şekilde yerelleşerek gelişmeye devam ederler.
    ilk sayısından beri abone olduğum ve zevkle okuduğum bir dergidir.
  • beğenerek takip ettiğim birleşik krallık menşeili fotoğrafçılık dergisi. bence tek kusuru 11 tl olması. (sırf bu yüzden alamayan arkadaşlarım var, ne yazık ki) gerçi baskı kalitesi ve içerik anlamında çok başarılı olunca derginin fiyatını görmezden gelebiliyorsunuz. derginin ülkemizdeki çalışanlarını gerçekten kutlamak gerek, her sayıda farklı ve değişik içeriklerle ufkumuzu genişletiyorlar. derginin içinde güzel eğitim videoları var. ünlü fotoğrafçılarla tanışmak ve teknik konuları sıkılmadan öğrenmek isteyen taze bir fotoğrafçıysanız digital dslr photography sizin için biçilmiş kaftan.
  • fotoğrafçılığa yeni başlayanlar için iyi bir tercih olabilecek dergi.
  • black friday dolayısıyla tüm özel sayıların fiyatı ve dergi aboneliklerinde 23-26 kasım 2017 tarihleri arasında %70’e varan indirim yapan fotoğrafçılık dergisi. kaçırmayın derim.

satın almak için