• müşteri hizmetlerini arayıp, sivas servisinden şikayetçi olduğum firma.

konuştuğum kişi şikayetle ilgili sizi arayacağız dedi ve yarım saat sonra aradılar.

otomasyon ile anket girişimi denediler, 0 ve 9 arasında değerlendirme istediler.

ilk soruda 0'ı tuşladım ve yanlış veya hatalı tuşlama yaptınız diyerek telefonu kapattılar.

3 gündür yayın yok, ama faturası peşin ödendi.

memlekette işini adam gibi yapan kimse kalmadı vesselam.

başka da diyecek bir şey bulamıyorum.
  • keşke ödediğim paranın karşılığını verse.
    yine olmadı. bu kaç oldu, bilmem. üzmeye devam eden dijital yayın ortamı.

(bkz: #96924910)
  • 5 ekimde sona erecek sporun paketi üyelik yenilemesi için eylül ayında beni arayan ve cevap olarak " suan düşünmüyorum istersem sizi ararım" dememe ragmen bunu üyelik iptali olarak algılamayıp ekim ayı için yıllık peşin değil aylık taksitli fiyattan geçiren kurum.

ödemeyi yaptım ancak tamamını haram ediyor, ödemiş oldugum rakamın çok daha fazlasının kendilerine vergi borcu, teknik sorun vb şeylerle geri dönmesini diliyorum.
  • dört yıl sorunsuz kullandığım tv eğlendiricisi. beşiktaş’ın iki şampiyonluğunda ligtv abonesiydim, sonraki sezona bizimkiler kötü başlayınca iptal ettirip yalnızca dizi ve film paketine döndüm. bu arada hiç kafa ütülemediler, aksine paket ücretimi dörtte bire düşürmeme rağmen dizi ve film paketinde her türlü kolaylığı yaptılar. digiavantajla sorunsuz bir biçimde aylarca fatura ödemekten kurtulduğum oldu. game of thrones’u abd ile aynı zamanlı izledik ve ilk bölüm haricinde fena iş çıkarmadılar.
    fakat veda vakti geldiğinde ancak o meşhur çirkef yüzlerini gördüm. bütün süreci binlerce kez anlatıldığı için tekrar etmek istemiyorum ama ek olarak yaşadığım sineğin yağını çıkardıkları bir olayı ekleyebilirim. aldığım gibi kutusuyla teslim ettiğim alet edevatlarımda bir kablo eksik buldular. eksik olmadığına emin olmama rağmen eksik kablo parasını elden ödedim, sonra bir baktım ayrıca fatura çıkarmışlar bir kez daha kablo parası ödenecek.
    bulaşırsanız sözleşmeyi katolik nikahlı gibi yerine getireceğinizden emin olun yoksa ayrılık vaktinde kanser olursunuz.
  • 2 kasımda sözleşmem sona ermiş, 3 kasımda aylık 170 lira fatura çıkartmış izleme şeysi. kendisine 2 aralık günü veda edeceğim. bu fiyat politikası ile bok izlenir.
  • an itibariyle haber kanallarının çamur gibi göründüğü platform.
  • https://twitter.com/…tatus/1193100190191964161?s=19

öyle kurumsal bir şirket ki e-posta yolu ile hakkında şikayette bulunduğunuz personel, kurumsal telefon numarası üzerinden sizi geri arayarak tehdit ediyor.

mahalle esnafı bile şikayetçi olduğunuz çalışan ile muhatap etmiyor artık sizi, bu nasıl zihniyet?
  • bugün üyeliğimde on sekiz yılı doldurduğumu gönderdikleri mesaj ile öğrendiğim platform. günden güne cimrileştiler, plus kutuyu almışlardı örneğin, on beş tl ek ücret istiyorlardı geçen yıl. kaç yıllık aboneyseniz o kadar gün tüm kanallar hediye ediyorlardı. geçen yıl on yedi gün hediye ettikleri kanalları bu sene bir gün boyunca (!) hediye ettiklerini de aynı mesajları ile öğrendim, “keyifli bir gün” diye de eklemişler, bulutların üstündeyim!

buraları okuyorlar editi: box office kanallarından beş film hediye ettiler.
  • daha önce aboneliğini 2 kere sorunsuz iptal edebilmiş bir kişi olarak vereceğim yöntemle aboneliğinizi süratle ve herhangi bir dirençle karşılaşmadan iptal edebilirsiniz.
    ilk iptal istemimden önce sikayet .com ' dan ve forumlardan şikayetleri ve yorumları inceledim. forumlardan bir tanesinde bu yöntemi keşfettim. biliyorsunuz iptal etmek istediginizde fax gönderilmesinden, abonelik dondurmaya kadar bir sürü engel çıkarılmaktadır. digiturk'un cevap veremedigi ve direnemediği yöntem şu. yurt dışına yerleşeceğinizi söylüyorsunuz. ben iki seferde de yurt dışında iş kuran abimin yanına yerleşecegimi ve en az 10 yil türkiye' ye dönmeyeceğimi söyledim. bu aşamada inandırıcı olsun diye ülke adı da söylüyorsunuz. iki iptalde de sorunsuz derhal iptal edildi. denenmiş yöntemdir öneririm.
  • kamu kampanyası dahilinde referans olabilecek veya referansla kaydolacakların yeşillendirmesini bekliyorum
hesabın var mı? giriş yap