şükela:  tümü | bugün
 • digiturk'ün önce euro 2016'da,an itibariyle de türkiye liginde 24 eylül 2016 beşiktaş galatasaray maçı yayını ile başlatmış olduğu ;hem görüntü hem de ses olarak eksiksiz olarak sunduğu yeniliği
 • yeterli ilgiyi gördükten sonra hd yayın gibi 4k yayını da ücretlendirecektir. şuan tadını çıkartmakta fayda var.
  eski bir digiturk çalışanı olarak en az 3 ay ücretsiz olacağını tahmin ettiğim yayın.
 • digiturk'ün kendisinden bekleneni yaparak aylık 23 tl karşılığında sunduğu hizmet.

  (bkz: çüş)
 • "sen istiyor haftada bir 4k maç, sen verecek 35 tl kurulum ücreti + her ay 20 tl"!

  insafsızsın digiturk!

  olur çatır çatır 4k yayının başımız üstüne. fakat ayda 3-5 saat yayın için bunu istersen ya sen aptalsın ya da bizi aptal sanıyorsun derler adama.
 • 12 ay taahhütlü sözleşme şartı bulunmaktadır.

  iz tv faktörünü de yok saymamak lazım tabi.
 • 4k quantum dot ekranlı televizyonuma üyelik esnasında digiturk hd uydu alıcısı alma gibi bir hata yaptım. sonucunda hd görüntüyle alakası olmayan bir kalite elde ettim. işin enteresan kısmı televizyonun dahili uydu alıcısından gelen hd yayın ( 4k uydu alıcısı ) digiturk hd kutusundan gelen yayından kat ve kat üstün, gelen yayının max. çözünürlüğünü her iki alıcıda desteklemesine rağmen. bunu müşteri temsilcisine anlattığımda durumun normal olduğu tarzında komik bir cevap aldım.
  son olarak bu gece kafam atıp digiturk 4k uydu alıcısı ( digiturk plus ) başvurusu yaptım. gerekli incelemelerimi ilerleyen günlerde paylaşacağım.

  edit: incelemeyi yazmak için bir tane de 4k maç seyretmek istedim. hd kanalların görüntü kalitesinde değişme olmadı aynı. trt 4k test ve digiturk'ün 4k kanalı haricinde 4k kanal zaten yok. maça gelince, harbi fark ettirdi görüntü. defalarca tt arena'da maç izleyen birisi olarak çok memnun oldum. başarılıydı maçın görüntü kalitesi ( haftada yalnızca bir maç 4k yayınlanıyor ama ). dilediğin yerde uygulaması ile istediğin zaman film izleyebilmek güzel. kaçırdığın dizileri istediğin zaman izlemek gibi güzellikleri dışında başka da bir şeyi yok zaten.
 • bi hata yapıp geçtiğim platformun güya 4k kanalı.zaten hdsi bile çöp olan yayının biraz iyileştirilmiş hali ama hotbird'de veya trt 4k daki kalite ile uzaktan yakından alakası yok.yayının gerçek 4k olmadığı ise her anlamda aşikar.boşuna para verip almayın sakın.bir işi de düzgün yap be digiturk.
 • normalde her hafta 2 maçı 4k yayınlarlarken bu hafta sadece 1 maç 4k ve evet doğru bildiniz, o maç derbi değil! sizin yapacağınız işi de gelmişinizi de geçmişinizi de ayrı ayrı sikeyim emi.
 • kandırmacadır. spikeri kötü olur, taraftar sesi kısıktır ve gerçek anlamda 4k değildir.

  bugün iptal ettim aylık 20 tl cebimde kaldı, pazartesi günü ligtv aboneliğimin son günü. bu dandik lige para vermek istemiyorum, not olarak, bu lafı call center a söylediğimde fbli misiniz diye sordu. :)))

  not: atibaspor