• bulaşmayın yoksa kampanya falan kurtarmıyor.
  • üye olmanın çok kolay olduğu, ancak iptal sürecinde insanın sabır taşını çatlatan platformun üyelik iptali boykotu. digiturk cyber crime twitter hesabı gerçekten bu isyana kıvılcım olmuştur.

edit: şöyle mafyalıkları da mevcut.
  • her eve bir adet faks makinası gerektiren kampanyadır. telefonla üyelik işlemlerinizi yapabildiğiniz, tek sözünüzle üyeliğinizi yükseltebildiğiniz vs. firma nedense ayrılmak istediğinizde katiyen telefonla yetinmez, illa da faks çekmenizi ister, kimlik fotokopinizi ister, attığınız faksı da nedense bir türlü almaz. faks atmayı geçtim bir de elli defa faksım ulaştı mı diye kontrol etmeniz gerekir.
  • desteklediğim kampanya. full paket üyeliğim vardı bir süre önce iptal ettirdim. her gün arayıp yalvarıyorlar abone olayım diye.
  • hayatım boyunca üye olmadım. hele hele tam üye olmayı düşündüğüm dönem tamamen vazgeçtim.
    o dönem neydi biliyor musunuz?

ülkemizin takımını avrupada izlemek, desteklemek için para vermek zorunda kaldığımız dönem...
    kimi sikiyorsunuz olm siz.

şimdi de gotu almışlar. tüm yolları kapamaya çalışıyorlar.
    lan kak de get.

para göz bir boktan ülke oldu türkiye. tek başına güzel. içindeki insanlarından ötürü sevmediğim sikik bir ülke halina geldi bu ülke.
    yani bunu tek başına digitürk yapmadı.
    paragöz ülkenin iğrenç insanları, samimiyetsiz çıkarcı. kendi iyiliği için önüne geleni sikebilecek potansiyelde bir ülke bu.
    taksicisinden tut en alt tabakadan en üst tabakaya kadar. kim şansı bulur ise siker.

sikilmeyen kaldı mı?

silin abi. sileceksiniz. azıcık adamsanız eşek heriften daha önce avrupa maçlarında ülkemizi izleyemediğimiz için sileceksiniz. silin.
    merak etmeyin ben size efsane kaynaklar atarım izlemek için.
    her maçı da hd izliyorum sike sike...
  • sözlüğü kapatacakmış, haspam. sahtekar bir kuruluştur. abone olmayın. çevrenizde abone olan varsa caydırın.

iptal
  • (bkz: up)

yıllardır kullanmadığım, bir daha da asla kullanmayacağım paragöz bir oluşum. üye olanlara da böylelerine prim vermemeleri adına üyeliklerini iptal etmelerini tavsiye ederim.
  • bi got için 30 tl para veremem kusura bakmasınlar
  • azalarak bitsin dediğim paralı tv platformlarından bir tanesi için yapılan kampanyadır.
  • vaktiyle böyle bir organizasyon içine giren adamların önüne terör örgütüne üye olduklarına dair delil olarak getiriliyor digitürk iptali ve buna ilişkin müşteri hizmetleri görüşmelerinin ses kayıtları. bir daha düşünün derim.
hesabın var mı? giriş yap