• üyeliği sonlandırmakta çok geç kaldım ama geç olsun güç olmasın.
  • 2 adet ana oda ve 2 adet yan odayla katılacağım kampanya.

edit: tüm aboneliklerimin kontratı bitti, yabancı sınırı ile ilgili kararı bekliyorum. evet milyonluk tarık çamdal’ları izlemeyeceğim.
  • yarın müsait olduğum ilk fırsatta katılacagım kampanya. sırf game of thrones için torentle falan uğraşmayayım diye ayda 12 liraya dizi paketini satın almıstım. sonra baktım her "fuck" geçen yeri "kahretsin" diye çevirmişler. sonra hesabım olmasına ragmen yine torrent indirip mis gibi eşek herifin alt yazısıyla izlemiştim.

madem onlar bir savaş başlattı, bizi karsılarına almakla yanlış şıkkı seçtiler. canınız cehenneme.

edit: iptal ettim :)
  • bu sik kafalı uydu platformunu sırf iz tv için iptal etmiyordum ama iz tv bile kurtaramadı. 1 ay önce siktiri yedi.
    tanım: güzel kampanya desteklenmesi gereken kampanya.
  • (bkz: #89756171)

örnek iptal sebebi yukarıda
  • iki haftada bir ekşi sözlükte digitürk aboneliği iptal kampanyası yapılıyor. genellikle hatalı hakem hataları yüzünden 3 büyüklerin tarafları illa bir kaç kez iptal kampanyası başlatmıştır. bu sefer futbol yüzünden değil, eşekherif yüzünden iptal kampanyası başlamış. benim anlamadığım digitürk abonesi olmamış adamın her olayda burada iptal ediyoruz diye entry kazması.
  • yakın zamanda abone olmayı düşünürken, bu düşüncemden vazgeçerek kısmen dâhil olduğum kampanyadır.
  • kullanmadığım için katılamadığım ama desteklediğim kampanya.

iptv varken digiturke para mı verilir? çevremdeki çoğu kişiyi iptvli yaptım. digiturk aboneliklerini iptal ettirdim. daha da yapmaya devam edeceğim. hele de böyle saygısız,seviyesiz, ukala tavırlar sergiledikleri sürece bu işe kendimi adamazsam siksinler beni. kendini beğenmiş arap dölleri sizi.
  • yıllar önce yaptığım iptaldir, ölene kadar hayatımda yer alamaz.
hesabın var mı? giriş yap