şükela:  tümü | bugün
 • ekstra paket alınarak ya da film başına 5.50 tl ödenerek sd kalitesinde film izlettiren kanallardır. aynı filmleri 3-4 ay sonra moviemax kanallarında hd olarak yayınlamaya başlayarak keriz gibi hissettirir.
 • dün beni arayarak ilk 3 ay için aylık 6 tl, kalan 9 ay için de aylık 12 tl karşılığında sundukları paketin içindeki filmlerin yayınlandığı kanallardır. istemiyorum dedim. zaten orda paso holywood filmi veriyorsunuz. o da bana uymuyor dedim. ama ilk 3 ay yetişkin paketimiz hediye dedi müşteri temsilcisi. dedim onu da istemiyorum. çünkü saat 12ye kadar başlamıyor yetişkin yayınları. yani dedim zaten bu kanallara çocuk kilidi konuyor, neden gece 12de başlıyor filmler? kız dedi işte efendim rtük izin vermiyor. e peki dedim hadi saat 12 ye kadar bekledik. film başlıyor. tam olayın asıl kısmına geldiğinde ya adamın sırtına zoom yapıyorsunuz ya da kadının yüzüne. e efendim dedi filmler sansürlü zaten. ne sansürü dedim ya, ben aynı filmi xhamsterda buluyorum sansür falan yok, bildiğin porno yani. efendim dedi işte yine rtük falan. e dedim kardeşim git rtük'e sat o zaman bu paketi, ben xhamsterdan izlerim hepsini. tamam beyfendi izleyin dedi kapattı.
 • son zamanlarda (ağzımı bozucam) büyük orospu çoçukluğu yapmakta olan platform. salon kanalları abonesiyim dilediğin yerde de üç dört aydır dikkat ediyorum. bütün filmler satın al. ulan yarak madem satacaksın beni neden salon kanallarına üye yaptın ben hiç bir filmi izleyemiyorum ki.

  az evvel işten geldim uzandim bi film izleyeyim dedim ama maşallah hepsi satılık. ulan hiç mi ses etniyosunuz bi tek ben mi rahatsızım bu durumdan. hukuki yollara basvurucam pazartesi milleti mal yerine koyuyorlar resmen. lütfen siz de arayın mail atın tepkinizi gösterin.
 • bahsi geçen durum uzun zamandır benim de canımı sıkıyordu lakin hiç götümü kaldırıp da digiturk'e iletmedim şikayetimi. burada denk gelince açtım online şikayet sayfasını yazdım şikayetimi. bakalım gerçi dönüş olacak mı...

  üşenenler için yazdığım metni buraya koyuyorum kopyalayıp gönderebilirsiniz:

  "dilediğin yerde uygulamasında salonlarda film izlemek istediğim zaman filmlerin yüzde 80-90 kadarında kiralama opsiyonu bulunmuyor. satabildiğiniz bir filmi kiralama konusunda herhangi yasal bir zorluk yaşamayacağınızdan emin olduğum için geriye kalan tek sebep adam sikmeye çalışmanız oluyor.

  satın alabildiğim her filmi aynı zamanda kiralayabilme opsiyonu en kısa sürede gelmezse üyeliğimi sonlandıracağım. ha, derseniz ki çok da sikimizde, orası sizin bileceğiniz iş.

  satmaya çalıştığınız her filmi zaten internet üzerinden izleyebiliyorum. azıcık götüm rahat izlemek istediğim zaman ise malesef neredeyse her filme 22 lira istiyorsunuz benden. bu en hafif tabirle ibneliktir, götlüktür.

  istisnasız her film için kiralama opsiyonunun en kısa sürede getirilmesini önemle rica ediyorum.

  en içten dileklerimle,

  iyi çalışmalar."
 • ınternet çağında bir filme 25 tl isteyerek harakiri yapan oluşum. o paraya o filmi sinemada bile daha ucuza izliyoruz salakolar.
 • ohooo o siz kiralamaya razı olduktan sonra tabi sikerler. mal mısınız olm parayla paket satın alıp da üstüne yine parayla kiralamaya fit oluyosunuz? amk avantaj paketine üye olup sınırsız film izleme hayali kurarken bakıyoruz hepsi paralı. "bari kiraya verin" diyorsunuz siz de.
  bu paketi almayınca o da o filmler aynı paraya satılık zaten, onu da belirteyim
 • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlari bilgilendirmek gerekiyor malesef. salonlar film paketinden ayri. film paketiyle hali hazirda 2000e yakin film izleyebiliyorsunuz ucretsiz olarak. salonlardaki filmler ise her halukarda parali izleniyor.

  yeni cikan filmler once salonlarda ucretli yayinlaniyor, uzerinden zaman gectikten sonra ucretsiz kisma geliyor.
 • spotify ile 15 tl'ye neredeyse sınırsız yasal müzik dinleyebildiğimiz 2016 yılında, 1993 yapımı nightmare before christmas'ı 23 liraya satmaya çalışan platform.

  netflix geldi, turkcell maç yayın ihalesine giriyor, iki yıl içinde dükkana kilit vuracaklar farkında değiller.
 • eski adı ile 'salon'ları yaklaşık bir sene (1 sene kullanım sözü yüzünden) kullandığım ve pişman olduğum kanallar.

  nedenlerine gelince;

  - internetten film indirmekle uğraşmayıp tv'den takılırım dedim ama hd kanalı bile yok. artık neredeyse her ev için standart olan büyük ekran hd televizyonlarda görüntü çamur gibi.

  - tv'den izlerseniz ayda 20 kere filmleri izleyebiliyorsunuz ve onun içinde yok sms gmnder, yok internetten aç. şaka gibi.

  - dilediğin yerde uygulamasında çoğu film 'salon' kullanıcılarına bile paralı. bu da şaka gibi ama gerçek.
 • kafeler aldı.fenerbahçe ve galatasaray derbileri 20 tlye kadar diger derbiler 15 tlye kadar olup normal maçları sessizce veriliyor.