şükela:  tümü | bugün
  • türkiye süper ligi gibi dandik kalitesiz seyir zevki olmayan lige 5 yıl için 500milyon dolar +kdv gibi bir meblağ ödeyen yada ödettirilen kuruluşun yaşayacağı sondur.
    öncelikle bunu yeni sezon öncesi fiyatlardaki uçurum artışlardan görebiliyoruz. benimde içinde bulunduğum çoğu müşteriye aylık 50tl civarı gelen paketi 95 liraya çıkartarak bel altı vurmaları da çare olmayacak.
    şahsen bir iki ay sonra taahhütüm bitince aboneliğimi komple iptal etmeyi düşünüyorum ama bu tırı vırı lige vereceğiniz yarım milyar dolarlık faturayı ödeyecek başka kerizler bulmanız gerekecek.
    işin acı kısmı yayın ihalesinden gelen yüklü miktar parayı demirören federasyonu milli eşeklere prim olarak. basiretsiz kulüp başkanları da çerçöp futbolculara 3-4 milyon euroluk kontratlar yaparak bok etmekte. nerden bakarsan bak ülkeden nefret sebepleri sürekli artmakta.
  • müşterilerine zorbalıkla yeni paketler itelemeye çalışmayabaşladıklarına göre var olan ihtimal
  • sanki yerine daha iyisi gelecekmiş gibi bazı insanları sevindiren olay. .
  • dört gözle beklediğim olaydır. herkesin bildiği bir üyeliği faks çekerek iptal etme zorunluluğu var. bunu yaptırtıp üstüne bir de gelen evrağı takip etmiyorlar. herneyse.. asıl mesele dün yaşandı. göztepe fenerbahçe maçını satın alıcam yan oda üyeliğine 30 tl karşılığında. telefondaki yarım akıllı kadına 4958697 kere yan oda için maç kanalını açtırtmak istediğimi söyledim o da orayı açtığına dair onay verdi ve kanalın tam 21:45'de açılacağını belirtti. maç vakti geldi fakat açık bir kanal yok. digiturk müşteri hizmetleri de telefonu açık bırakıp laklak mı ediyor nedir saatlerce kimseye ulaşamadım, derken gol oldu ben iyice delirdim, izleyemiyorum parasını verdiğim maçı! şans eseri düştü biri, anlattım durumu küfür etmeden ama gayet agresif bir şekilde çünkü o anda göztepem fenere beraberlik golünü attı! meğer zeka seviyesi düşük digiturk çalışanı yan odaya değil de asıl üyeliğimizde bulunan kanalı açtırmış. şikayet kaydı oluşturuldu, konuşmalar dinlenecek ve allahın sevdiği kuluysam dertsiz tasasız 30 tl mi geri alacağım.
    şans dileyin.
  • bizim bir arkadaşın arkadaşının arkadaşı maçları internetteki kaçak link yayınlarından izlediği için gerçekleşebilecek olay.