şükela:  tümü | bugün
  • şüphesiz gerçektir.

sırf lig maçları yayınlıyor diye değil türkiye’de başka platformlarda bulamayacağınız pek çok yabancı kanal var nickelodeon ve mtv başta olmak üzere.
  • kapattırmayı denedikten sonra tam tersi bir başlık açacak yazar görüşü.
  • da vinci learning gibi benim için önemli bir kanalın olmadığı platformun bu ankette başarılı olmasını malesef onaylamıyorum.
  • en iyisinden çok kötünün iyisidir. d-smart ve tivibu'dan daha kalitelidir ama kendi fiyat - performans kıyaslamasında yeterli değil.

katarlılar satın aldıktan sonra spor (%95 futbol) içeriğine yüklenip kalan kısmı (belgesel kanalları özellikle) iyice zayıflattılar. arada animal planet kanalı da gitti. kanal ile sözleşme yenilemedikleri için artık digiturk üzerinden izlenemiyor. az sayıdaki diğer belgesel kanalıysa tekrar programlarla bir süre sonra izlenemez duruma geliyor. dizi / film kanalları için mevcut paket dışında da absürd fiyatlar istiyorlar. ayrıca platformda olması gereken ancak olmayan bir sürü kanal var.
  • içinden futbolu çıkardığınızda o çok beğendiğiniz kanalların anında topuklayacağı platformdur.
  • müzik kanalları çok kısıtlı şöyle açayım arkada çalsın diyebileceğim bildiğim popüler müzik kanallarının hiçbiri yok.ligler için aldım ama müzik kanallarının olmayacabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti.
  • yıllardır dijital platform tercihi serie a maçlarına bağlı olan bir adam olarak çok da umursamadığım durum.

sezon başı serie a'yı digiturk almadığı için tivibu'ya geçtim. futbol harici içerikte digiturk'e bağlı pek de eksiklik yaşamadım. tek problem bein gurme oldu, en sevdiğim iki şefi yayın saatinde izleyemiyorum, sonradan internetten izleyebiliyorum.

onun dışında belgesel kanalları fark ediyor mu bilmiyorum. ben discovery science izliyorum izlersem.

film-dizi konusuna girmiyorum. yıl 2018. netflix yetiyor da artıyor. netflix'te olmayan yerli filmleri-dizileri zaten kendi sitelerinden veya resmi youtube kanallarından izleyebiliyorsun. bitti gitti.
  • (bkz: filbox)'tan iyi olduğu kesin olan platform
  • retromax kanalı kapandığında o tren kaçtı, birde sansür uygulayan, mozaik yapan paralı tv platformu mu olur? yaşasın netflix..