şükela:  tümü | bugün
 • çok fazla üzüldüğüm için böyle bir başlık açmak istedim.ne kadar görünür ne kadar geri dönüş olur bilmiyorum.

  eşim %82 engelli.yaklaşık 13-14 yıldır digitürk üyesi .bazı yıllar en üst paket bazı dönemler ise orta-alt paketten üyeliğimizi devam ettirdik.farklı sorunlar olmasına rağmen türkiyede abonelik iptali hala m.ö 3400 yıllarda olduğu gibi faxla yapıldığı için ( 26 haziranda yayımlanan resmi gazeteye göre e-devletten yapılabilecek ama digitürk henüz dahil olmamış mevzuata )

  neyse geleyim bana göre yapılan rezilliğe...

  yenileme dönemi geldi çattı ama ne arayan var ne soran.1 kere arayıp engelli tarifesi şu şu deyip geçiştiler.sanırım çok fazla para ödemediğimiz için sallamıyorlar.eşim defalarca kendilerini aradı teklif istedi.neyse bugün bir iki kez telefonla konuştular.iptal etmek istediğimizi belirttik.fax çekmeniz lazım dediler.engelliler telefonlada iptal edebilir dediler.neyse tamam edin dedik.63 tl kutu iade parası istiyorlar.aa dostlar bu ne demeye kalmadan , yetkili bir abi aradı.şu paketi verelim bu paketi verelim dedi yok istemiyoruz demeye kalmadan iyi ne isterseniz o olsun deyip lapss diye suratımıza kapadı telefonu.

  bu tarife çok düşük aslında her kesimden müşterinin ödeyebileceği bir tutar.ama yapılan muamele o kadar yanlış ki üzüldüm ,gözlerim doldu.

  cimer , sayısız şikayet sayfası , sosyal medya hiç bir yere yazmadım.kendi internet sayfalarından bir şikayet kaydı oluşturdum ama kim döner kim dönmez hiç bir fikrim yok.

  edit : imla
 • o parayı ödeyin ve makbuz ile tükeci haklarına baş vurun eğer hak ihlali varsa bu onları çok uğraştıracaktır
 • digiturk müşterinin paçasına yapışır ve bırakmamak için elinden geleni yapar. arayıp söyledim iptal isteğimi ilk aramada gayet iyi bir şekilde yol gösterdiler ve 2 gün sonra tacizler başladı. sabah 9-10 akşam 19 aradılar iki hafta boyunca uykumdan uyandırdılar. kutuyu teslim ettikten sonra bile devam ettiler. her sebebe bir bahane. mağarada yaşamaya karar verdim böcekle akreple... berbat bir politikaları var.