şükela:  tümü | bugün
  • başlık sınırından dolayı tam hali digiturk'ün id hd, animal planet ve discovery showcase kanallarını platformundan çıkarması olacaktı.

ben de yıllar önce televizyon izlemeyi bırakanlardanım, belki yıllar oldu ulusal kanalları izlemiyorum ama yine de evde televizyon her daim açık, takip ettiğim kanallar; nat geo people, nat geo wild, bein iz, bbc earth ve bu çıkarılan 3 kanaldı. benim gibi bir kitle olduğunu biliyorum, bu 3 kanalın çıkarılması direk bizim kitleye bir darbe oldu. neredeyse izlediğim kanalların yarısı gitti. digiturk'ün kendi içindeki politikasını bilemem ama bu kanallar olmayacaksa, ulusal kanalları izlemek için digiturk'e ne gerek var.

edit: destek için: twitter: #digiturkkanallarımadokunma, change.org linki
  • id kanalı olmayan platformu bende kullanmam. bu hatayi hızlıca duzeltmeliler, aksi takdirde taahhütler bittiginde bende uyeliklerimi kapatacağım.
  • digiturk'e sadece belgesel paketi ve hatta sadece id kanalı için katlanan birçok kişinin üyelik iptali ile sonuçlanacak rezalet. tematik kanallarda reyting ölçümü yapılmadığından neye göre izlenmediği iddia edilmiş anlamadım. ben ve etrafımda birçok kişi pek televizyon izlemediği halde id için televizyonu açık tutuyor, bilinirliği ve izlenmesi çok yüksek bir kanal. ıd kırmızı çizgimizdir, en kısa sürede bu yanlıştan geri dön digiturk.
  • rezalettir.
    iyi ve güzel olan her şeyin karşısındasınız lan pis araplar !
  • iyice bok çukuruna döndü ülke.
    vıcık vıcık vahabileştiriyorlar memleketi.