şükela:  tümü | bugün
  • cfd seven bir ekşi sözlük yazarı. akışkanları sevmesi badilere eklemem için yeterliydi, merakla takip edin, ettirin. yaşasın tam bağımsız navier stokes denklemleri.
  • şu anda doktorasını yapmakta olan itü'deki en yakın arkadaşlarımdan birisi. yaptıklarını ve başardıklarını gördükçe gurur duymamak elde değil.

    en son kendi makalesinin uluslararası alanda yayınlanmasını geçtim şimdi de kendi buluşunun patentini alma noktasına kadar geldi.

    akılcı, mantıklı ve güzel yazılar okumak isteyen herkesin takip etmesini öneririm.
  • akiskanlar dinamigi alaninda calisan az sayida insaat muhendisindendir. alana gercekten ilgili ve farkli birseyler yapma hevesinde , itu mimarlik fakuktesinde yapi bilimleri doktora programinda tanistik, cfd meraki cok yuksek seviyededir (bkz: odaya girdigimde navier stokes denklemleri yaziyordu). patent konularinda da kendisine danisilabilir, zira calistigi kurumsal firmada ısı transfer analizleri disinda patent basvuru sureclerini de yonetmektedir. son olarak sirketin resmi olarak arge departmani bulundurdugunu kanitlamak adina basvurdugu tubitak projesinin de yurutuculugunu yapmaktadir.