• çok hızlı gelişiyor. çok. bu gelişimin eğlence sektörüne olası etkisini yazdım

http://www.radikal.com.tr/…b_plani_hazir_mi-1208657
  • ülkemizde 1-2 sene içerisinde yeni platformların da kurulmasıyla iyice içinden çıkılmaz hal alacak yayıncılık türü. futbol takip etmek isteyen insanları evlerinde bu yayıncıların alıcılarınından bir dağ oluşturmak zorunda bırakan yayıncılık türü. üye olmak yetmiyor artık lig dışı maçları öde-izle sistemine geçiriyor bu yayıncılar.
  • bugün okula kitap standı kurmuşlar, beni yanlarına çektiler. nezaketen dinlemiş gibi yapıp dersime gidecektim. adam o kadar çok konuştu ve manipüle etti ki ben de sözleşmede cayma hakkını görüp imzalayım sussun bıraksın beni de evde vazgeçerim dedim. her şeyi imzaladıktan sonra cayma hakkımı nasıl kullanacağımı sordum, adam bana vazgeçmeyi unut yayınevi hiç sıcak bakmıyor kopyalama vs olduğundan dedi. ben de arkadaşlarıma danıştım gel konuşalım bir daha dedik. cayma hakkım olduğunu ve nasıl kullanacağımı sorduğumda adam bana sinirlendi ve iptal edemezsin yayıneviyle görüşmen gerek anca dedi. fikrimi değiştirmeye konuşmaya çalıştı tekrar. ben de yayınevini aradım 10 gün içersinde döneceklerini söylediler ama zaten sürem 14 gün ve sözleşmenin içinde tüketiciyi haksız duruma düşüren maddeler var. ayrıca ben sözleşmeyi okurken sürekli kafamı karıştırmaya çalıştılar. tüketici haklarına gittim 1500 tlyi böyle bir firmaya kaptırmamak için adamların tepkisi direkt kitap mı aldınız bunlar sürekli isimlerini falan değiştiriyor ama çözülür dedi. gelişme olursa editlerim siz uzak durun aman
  • digital kitap yayıncılığı da yapmaktır. sistematik adıyla digital kitap dönüşümü yapan firma bildiğim bu işte en iyilerden.

www.sistematik.net.tr
  • özel antenlerle görüntülenebilen tv yayınlarının genel ismi... türkiyede star digital ve digitürk tarafından yapılmakta..
hesabın var mı? giriş yap