şükela:  tümü | bugün
  • inegin memelerini sikar gibi bi hareketle, ayni anda sicak ve soguk su almanizi saglayan makinenin markasi... belki de hepsi ayni markadir... isyerlerinde siklikla görülür... neskayfe icin sicak su doldurmadan önce muslugu kontrol edin, bozuk olabilir... bazi insanlar yapmis, ordan biliyom... belki de soguk neskayfe fikri böyle ortaya cikti, kim bilir? (bkz: ben bisii buldum)
  • ürettikleri sebilden leş gibi plastik kokulu su veren, bunu normal karşılayıp iade almayan, buzdolaplı sebillerinin buzdolabı kısmı bir derece bile soğutmayan, servisi adama kanser eden kesinlikle uzak durulması gereken marka.

p.s : yakında buraya rezalet başlığı gelecek.
  • nasipse kız çocuğuma koyacağım isim. erkek olursa haydar diren
  • bugün nautiliustan aldım bir tane bu markadan. vantilatör diye aldım eve gelince kutumdan transformer çıktı bildiğin. parçaları bir araya getirene kadar yaşlandım. şimdi italik pozisyonda çalışıyor ama arada gözgöze gelince götünü yiyim çalıştırma abi beni der gibi bakıyor bana. teknoloji çok ilerlemiş hakketten.
  • vantilatör ihtiyacım vardı, yakındaki a101'de bunu buldum ve aldım. fakat üfürmüyor. baya çalışıyor ama hiçbir şekilde hava akımı vermiyor. yani alacak olan varsa almasın diye yazıyorum. hani sadece bana olan bir şey değil bu. baya adamların vantilatörleri estirmiyor. en hızlı ayarda bile üfürmüyor. almayın.