şükela:  tümü | bugün
 • arkasında sürüklemeniz gereken hantal bir gövdesi olmayan pratik süpürge
 • (bkz: dyson)
 • xiaomi ile ben de bu süpürgeye geçiş yaptım. çok pratik, hafif ve normal süpürgelerden daha iyi toz topluyor gençlik.
 • bu aralar ekmek peynir gibi satlan xiaominin şu modeliyle düşünmeden girilmesi gereken bir mecra.

  https://www.amazon.com.tr/…9664640&s=kitchen&sr=1-1

  bi defa evde fazla halısı olmayan insanlar hiç düşünmeden alsın. parke, fayans, beton, cam, mermer her türlü zemini pırıl pırıl yapıyor.

  halı konusunda da öyle çok salkım saçak püsküllü halılar dışında hepsini mis gibi süpürürsünüz. en büyük fırçalı aparatı hem parke hem halı için ama fırça kısmı halıda biraz sürtünme yaptığı için biraz daha güç kullanmak gerekiyor ama parkede yağ gibi kayıyor adeta kendi gidiyor. küçük bilek hareketleriyle çok kolay yön verebiliyorsunuz.

  2. boy beyaz başlıklı aparat da yatak koltuk vesaire temizliği için mükemmel. özellikle hayvan beslenen evler için mükemmel.

  aparatları ve toz haznesini takıp çıkarmak çok kolay, tek harekette söküp takabilirsiniz.

  şarj olayı ise gayet yeterli. orta güçte ki gayet yeterli bir çekiş gücü var, 140 metrekare evi rahatlıkla süpürebilirsiniz, son güç, halı dışında gereksiz zaten. şarj konusunda bir sıkıntı olmaz. çekim gücü çok iyi, tuttuğu şeyi kaldırıyor.

  küçük uçlu aparatları da yatak, koltuk kenarı artı laptop klavye vesaire elektronik eşya temizliği için birebir.

  duvara monte aparatını kullanmazsanız herhangi bir yere dayanmadan ayakta durmuyor. kayıp düşmeye ve kırılmaya müsait, o yüzden ya monte edeceksiniz ya da sağlam bir yere dayayacaksınız.

  şu an piyasada alınabilecek en iyi fiyat performans ürünü dikey süpürge diyebilirim. daysın maysın deyip 2 katı para ödeyeceğinize alın bunu geçin. o eski hantal kablolu süpürgelerden ne çekmişiz diyeceksiniz. her gün evi süpüresiniz gelecek. rahatlıkla tavsiye ederim.
 • bu gerçekten oldukça pratik, iş gören bir alet. "ev çok kirli değil ama yerde ufak tefek kırıntı, toz, tüy var", "eyvah yarım saate misafir geliyor", "kediler kumları saçmış", "mutfakta ekmek kırıntısı var" durumları için mükemmel hayat kurtarıcı. koltuk, dar kıyı köşe aparatları da oldukça kullanışlı oluyor. uzun uzun robotu çalıştırmaya vakit olmadığı, ya da koca hantal süpürgeyle evi süpürmeye üşenilen durumlar için birebir. seviyorum.
 • kullanmayanlar (bkz: anneler) tarafından ön yargıyla yaklaşılan ancak kablosuz olanları robot süpürgenin fersah fersah üstünde bir verime sahip olan bence asrın icadı alet.
  evde xiaomi'nin bir modeli var.
  normal süpürgenin kablosunu takmak, makineyi çekiştirmek, manevra yaptırmak işkenceleri yerine, bir furyaya dönüşmüş olan robot süpürgenin 2 saat her yeri gezmesini beklemek yerine bunu kullanmak gerçekten çok pratik.
  üşengeç bir kişiliğe sahip olmama rağmen günde iki kere kedi tüyü süpürmek hiç zahmetli gelmiyor.
  alıyorsun şarj ünitesinden hafif ve kolay kullanımı sayesinde çok kısa sürede etrafı süpürüp atomu kaldığı yerden parçalamaya devam ediyorsun, bir insan daha ne ister ? hem böylece atom fiziğine de profesörlüğe de lanet etmiyorsun. bence harika.

hesabın var mı? giriş yap