şükela:  tümü | bugün
  • olayın mağduru tarafından yapılmış ciddi bir iddia. kamera görüntüleri de var. üstelik şikayetini korkudan geri aldırıp sonra da işten attırmış. bu taciz olayları bitmiyor maalesef.

http://www.iha.com.tr/…i-taciz-etti-iddiasi-113617/
    http://www.iha.com.tr/…i-taciz-etti-iddiasi-697115/
  • tıpkı battal ilgezdi olayı gibi ekşi sözlükte ilgi görmeyecektir.
  • suç isnat edilen belediye hangi partiden?
    - chp.
    yazmayalım. konu kapansın.

- akp
    saldıralım.. up up up..

ekşi klasiği..
  • yargı karşısına çıkarılıp halledilecek mesele. başkan takipsizlik kararı verdi diyor lakin bu kararda senin altında çalışan birinin ifadesi ile verilmiş. oysa soruşturma süresince görevden uzaklaştırılsaydı ve tanık ifadeleri gizli alınsaydı (gizli tanık değil sonra da mahkeme de yüzleşme yapılmalı) bu olayda haklıysa iş büyümezdi.
    ve başkan eğer iddiaların doğruysa neden dava açmadın. şantaj, görevi kötüye kullanma ve görevi yapmama gibi iddiaların var.
  • chp'de bu tip olayların üstü kapatılmaz akp gibi. soruşturma açılıp olayın aslı öğrenilir, gereken ceza verilir.
  • hem tacize uğradığını iddia eden kadının, hem de belediye başkanının açıklamalarını okuduktan sonra olayın başkana kumpas olduğunu düşündüren iddia. büyük ihtimalle parti içi çekişme...
  • başkan tosun, "çünkü bahse konu tarihte adı geçen personel görevini yapmadığı için tarafımdan sert bir şekilde uyarılmıştır..."

(bkz: ben mutbağin oldum)
  • video'yu durumum olmadığı için izleyemedim. biri taciz anını verebilir mi ? o zamana kadar up.
  • ne gerizekalı millet olduk. hala akp hala chp. adam 1. dakkada gelmiş bütün zehrini boşaltmış. bu ve bunun gibiler haksızlığa ses çıkartmadığı için bugün bu fakirlik halindeyiz biliyor musunuz? lan bir defolun gidin şu ülkeden.
  • he canım he başkana kumpas.
    olayın siyasi boyutunu bir kenara bıraksak dahi; görüntüler, güç sahibi olanın yanında çalışıp, kendisine yan gözle bakılan, her gün bu ve benzeri muamelelere maruz kalan binlerce kadınımızın yaşadığı ruh halini gösteren görüntülerdir.
    tanım: muhtemelen kendisi de chp'li olan ve bu yüzden işe alınmış olan kadın zabıtaya, kendisi de dahil bütün ilçenin emanet edildiği şahıs tarafından göz konulmasıdır.