şükela:  tümü | bugün
  • bir adet mister haşortman vecizesi.

cümlenin tamamı şu aslında ama sığmadı başlığa,

'dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler.'

videosu da şurada,

https://twitter.com/…in10/status/900785526772568064
  • en etkili kısmı ise şudur bence, ''bu futbolla bir yere varamazsınız!'' peki ya o özgüven, kendinden eminlik? (bkz: dunning kruger sendromu)
    düzeltme: dunny kruger değil, dunning kruger olacak, nereye geldik 2, biseybuldum, supremeelitefirstclass'a teşekkürler.
  • haklı serzeniş. futbolun asıl amacı topu enlemesine oynayıp taca atmak çünkü.
  • "aykut kocaman. 1965 yılında karşı pres ve geçiş oyununa tepki olarak dünyaya geldi."
  • kim çıkardıysa allah onların evlerine ateşler salsın diye devam edecek sandım.

ulan aykut, çapsızlıkta dünya markası olacan bu gidişle.

keşke konya'da kalsaydın. etlekmeee fazla gömdün zaar, etlekmek kafa olmuş.
  • öeh. konuşmayı dinlediğinizde adamın bunu söylemediğini, dikine futbol ve hücum futbolunun içi boş ve soyut sloganlar olarak futbol kamuoyunu yanlış yönlendirmede kullanıldığını söylediğini anlıyorsunuz. ya da asgari temel eğitim aldıysanız, anlamalısınız. ayrıca söylediklerinin hepsinde de haklı.

bunları diyen adamların hangisinin, dikine oynamakla, hücum futboluyla ne kastettiği belli? ağızlara sakız olmuş laflar. guardiola takımları da hücum futbolu oynuyor, klopp takımları da hücum futbolu oynuyor. iki taktiğin birbiriyle benzerliği var mı?
  • herkes gider mersin'e ayk*t gider "dikine"

sen boşver ayk*t be. dikine, atarsa ekime, atmazsa da şeyimin dikine de bitsin. o ne ciddilikler öyle, videonu izledim bayım, seni futboldan anlayan biri sandım. bi kas çatmalar bi gerdan kirmalar, bi bişeyler.

(bkz: büyük oyuncusun senden korkulur)

(bkz: usta yalancısın senden korkulur)
  • aslında doğrusu "zikine futbol" olacaktı. bilemedi garibim.
  • dr strange aykut or how ı learned stop attacking and love 7 ön libero