• kucukken yillarca otobus kapisinda yazan bu yaziyi anlamaya cali$tim ama ba$aramadim.. tamam belli ki otomatik kapi carpar onu biz de farkettik.. insan altina biraz daha faydali bilgi ekler "dikkat cam acik uyursaniz soguk alirsiniz" "dikkat 16'nin karesi 256'dir" "dikkat fazla naz a$ik usandirir"..
  • bir dolmu$ yaziti
  • burdaki kapi lafini "kari" yapiyorlar, deisik bi anlam kazanio..
  • sadece tanri charpar :pp
    bu soz kafir sozudur
  • aslinda genelde captiini diil slkl$tirdiini gordum
  • yok genelde yavas acilirlar ve carpmazlar..
    bazilarinda (ki bu nadiren olur) pistonun ayari bozuk olduundan sizli bi acilim olabilir...
  • otobuslerde ve minibuslerde bulunan halkimizi aldatan bir yazidir.
    basamakta durdugunuzda kapinin carpma gibi bir fonksiyonu bulunmamaktadir. en alt merdivende durdugunuzda ice dogru acilan eski teknolojiye sahip olanlari carpiyor evet.
  • lemancıların uzun surede uzerinde durduklari ve bir suru espri turettikleri uyarı. örneğin, adamın birisi mahkemede ifade vermeden once otomatik kapıya el basıyodu.
  • cok eski otobuslerde de yazardi. allaam zaten kapidan bir `tissss` sesi gelio on dakika sonra aciliyo. otomatik kapinin kendine hayri yok. beni mi carpacak. hade canim, hadeeee...
  • yaratıcı yurdum insanı tarafından genelde "basamakta durmayın otomatik karı çarpar" haline getirilen yazı
hesabın var mı? giriş yap