• bir zamanlar var olan ciba-geigy firmasinin, parayi kirdigi voltaren adli nonsteroid antienflamatuar ilacın kotu bir taklidi.
  • mide matkabı. ama gerçekten ne boyun ağrısı kalıyor, ne sırt. midenin ağrısı unutturuyor hepsini. süper yöntem.
  • jel formu etkilidir.
  • sırt ağrısını yok edeyim derken, bazı bünyelerde türlü türlü dert açabiliyor başa. midesi rahatsız veya hassas olan kişilerin kullanmadan önce bir kez daha düşünmelerinde fayda var.
  • etken maddesi diklofenak sodyum olan ilaç.
  • bu sabah itibariyle 10 gündür bana dünya yüzü göstermeyen kulunç ağrımı bitirmesi umuduyla tenimle buluşturduğum kremdir.
  • midenin iflahını kesiyor hakikaten. velakin kafa da yapıyor, en azından bende.

yani cumadan beri çatlamış ayak bileği hasebiyle ara ara almaktayım, aldıktan sonra bir hoş olmaktayım...
  • migren krizimden beni çıkararak icad edene hayır duası ettiğim iğnedir. bunu bulan cennetlik bence.
  • diclomec, voltaren gibi muadilleri bulunan ilaç. acil servislerde dismenore tedavisinin vazgeçilmezidir.
  • günlerdir dişimdeki aşmış apse yüzünden gün yüzü göremiyordum.dişçi uyuşturabilseydi çekecekti lakin apse uyuşmadı ve 5 günlük bir antibiyotik verdi.o 5 günde ne bok yiycem ben diye düşünürken devlet hastanesi acilinde rastgele keşfettiğim ilaçtır. ama bir mide muzdaribi olarak son 2 saattir sövüyorum.olsun,canı sağolsun diş ağrısından eser yok.
    bu entriyi sabah gördüğümdeki ilk tepkim "demek ki kafa da yapıyo" oldu.
hesabın var mı? giriş yap