şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 8 mart dünya kadınlar gününden feminist sloganlarından biri.

  ezilen kadınların haklarını sokakta değil de seks shopta arasaydınız bulurdunuz. bu hengameye ne gerek vardı?

  bu feminist türlerin vajinaları sayesinde hak bildikleri ve gördükleri, ilgi ve pozitif ayrımı, daha da fazlasını bekledikleri iki yüzlülüğünü biliyoruz da altı üstü bir pankarta 2 kelam yazacak beyin gücünü(!) de bundan aldıklarını görmüş olduk. aslında daha uygun bir sloganları vardi da geç kalmışım. (bkz: yeşili sev klitorisi okşa)

  resim
  resim2

  başlık bir yana dursun, sizin minvalden bir kaç kelam da biz edelim madem.

  feminist yaşa
  taşaklarımı okşa

  (burda bir yergi değil de nihai bir gerçekliğe vurgu var.)

  benim bedenim, benim taşağım.

  (burda, toplu taşımada sıkışıp acı çeken torbalara atıf yapıyoruz . 2 metre bacak germekten bahsetmiyorum. bir kadın yanina oturunca normal duruş pozisyonundan, bacakları birbirine kaynaştırmaya zorlanan toplumsal baskı. gidin görün.)

  korkma! düşmandan, saldır
  ıstediğin zaman utanma kaldır

  (burda ise ereksiyon halimize vurulan toplumsal prangaya... bizim vucudumuz bizim hormonlarımız, kime ne kendi haline takılmasından? yeter ki istesin.)

  10 santim yetmediyse, al şu parayı manava git.

  (burda ise erkeklerin penis boyuyla ilgili oluşturulmuş yargılara bir dokunuş. organik çözüm. )

  bir kadına asla güvenme
  mucize mi istiyorsun?
  parasını ver yeter.

  (burda ise kadınların, iliskilerindeki maddiyat düşkünlüğü ve bundaki iki yüzlü tutumu.. heğsey para değil taammi.)

  cüzdanımda tekli condom
  sokakta isyan var.
  ( maddiyat vol2)

  eğilip yalarken bakardın aciz
  param yetmeyince hemen de taciz

  ( herhangi bir isine gelmeme durumunda, kadının çok rahat prim yapabileceği, yaptığı iftira atabilme durumuna yergi. sözlükten bile örneği var asfg.)

  kukunuz, akciğerleriniz değildir!

  ( sadace dişiliği sayesinde var olabilmiş, bir yerlere gelebilmiş, tek vasfı memeleri olan kadınların hayati organı.. bil bakalım?)

  ekmek alma, bira al.

  ( evde oturup kociskosunun emeğini yiyen kadınlar uğruna keyfinden ne kadar ödün vereceksin?)

  masa başında ojen mi aşındı?
  buyur, maden hep siyah.

  topuğu kırıldıysa yenisini al
  ınan hic kırılmaz postal

  (toplumsal olarak erkeklere yüklenmiş meslekler. zorunlu olanı da..)

  haklisiniz, biz erkekler suçluyuz.
  kadın olmaniz, spermlerimizin hatası.

  (cinsiyeti belirleyen tarafın erkek eşey hücreleri olduğundan mütevellit)

  bir doktora git, hep tuvaletin geliyor.

  ( hesap kitleme klişesi)

  porschede yala şahinde ağla

  ( otuzuna kadar, erkek erkek gez sonra bir gariban bulup yamanma klişesi bu da)

  ınandina bilim ınadına bilim a d a m ı

  gibi gibi daha yüzlerce yazılır, çizilir.

  neyse uzatmayayım, bazı haklı sebepleri kendi aşağılık kompleksi zihinleriyle kirleten feminizm e karşı bir iki kelam sadece. bir de canım sıkılıyordu.*

  edit: harf düzeltme + pusuda bekleyen çaresiz meriç ve aşağılık kompleksi li feminist turnusolumuz hayırlı olsun. hadi eğlendirin bizi.
  +
  biri de bunu yollamış, az önce.
  yüce feminizm eğlendiriyorsunuz lan güzel.

  son edit: ciddi ciddi mesaj atanlar var. sizle bildiğin taşak* geçiyorum yahu neyini anlamadınız? ciddiye alındığını zannetmişler. siz yeter ki böyle haklarınızı savunun. bir dahaki sefere kegel topunuzla gelmeyi unutmayın ha*
  +
  hala devam ediyorsunuz. o yeşil kutuyu sökeceğim az kaldi. 2 3 feministle dalga geçtik diye ki burda yazdığım şeyleri hiç konuşan olmamış. bu feminazilerin sloganlarında 2 3 düzeltme yaparak dalga geçtim. hala aklınız vibratörde kalmış. yazık canım ya..
  sizin gibi lumpenler daha kendi yazılarından habersiz. neyse ağlamayın feministler. ezilen, susturulan daha nice kadının haklarını dünya emekçi kadınlar gününde vajinasının derinliklerinden çıkmış pankartlarla arayan 2 3 moronla eğlenmeyelim mi? bak öbür seneye de vazelin sürün biraz. bu kadar da kasmassınız. rahat olun, 1 2 din denilen zırva ve sizden hariç henüz başka kadın düşmanı yok.
 • yahu arkadaş eyvallah kadınlar günü, erkek egemen söylem ve eylemlere karşı çıkalım, cinsiyet ayrımcılığını lanetleyelim, kadına/çocuğa şiddete/tacize/tecavüze hep birlikte tepki koyalım ama bu nedir ya? bu mu kadın erkek eşitliği? bir erkek sokakta "ulu orta mastürbasyon yapmak istiyorum" diye bir pankart taşısa şu ataerkil toplum bunu hoş mu görürdü? velev ki öyle iğrenç bir toplumdayız ki hoş gördü, feminizmin buna çözümü aynı yozlaşmanın kadınlar için de hoş görülmesi mi olmalı?
 • super slogan. neden mi? bazi antifeminist erkeklerin canini sikmaya yetmis, hem dikkat cekici, hem de normalde asagilanmak icin kullanilan cinselligimizden olumlu ve guclu bir sekilde bahsedilmis. pasif degil, aktifiz yani. cinsellikten zevk aliyoruz. siz nasil kadinlari motor olarak gorebiliyorsaniz biz de erkekleri vibrator olarak gorebiliyoruz.
 • çükümü göndere çekip dalgalandırmak istiyorum.
  edit: bir an herkes isteklerini sıralıyor sandım, kusura bakmayın.
 • güldüğüm slogandır. bir diğer güldüğüm slogan da
  erkekliği yıkıp brokoli dikeceğiz sloganıydı.
 • (bkz: her millet layık olduğu şekilde yönetilir)

  demek ki henüz o seviyeye gelmedik. kısmet bu işler.
 • vibratörcü gönderelim hanımefendiye. pompacı da hediye.
 • feminist olacağız derken, bokunu çıkarmaktır.
  ne istediğin beni ilgilendirmez hatta ne yaptığında ancak bu pankart gerçekten çok saçma.

  kadınlar günü vesilesi ile, bir cinsi yüceltip öbürünü itin götüne sokmak yersizdir.

  edit; alttaki yazar arkadaş, gaza gelip neden coştun anlamadım. kimin neresine ne soktuğu beni ilgilendirmiyor. kaldı ki, kimsenin pezevengi değilim diyorsun. kafan mı iyi arkadaşım senin? ibrahim tatlıses moduna mı girdin? cidden komik lan bu ekşi sözlük bireyleri.
 • en iyi 10'a girebilecek kadar harika bir pankart. buradaki kuduran erkek entry'leri bile o pankartın yazılma sebebini açıklıyor. diktatör diyerek mağlum kişiyi değil hepinizi kastetmiş. ama tepkilerden anladığım, gayet farkındasınız.

  kadının cinselliği, özgürlüğü, sizin bedava orospunuz olmaması vs. bir yana, elde avuçta tek sahip olduğunuz minnak pipilerinizin ikame edilmesi bile nasıl da koymuş :)

  e alışacaksınız. bu işler böyle. kral dediğin iktidardan düştü mü, halkla eşit bile olmaz, yerle yeksan olur. siz kadını 2. sınıf mı görüyorsunuz, sonunda 7. sınıf olacak olan sizsiniz tabi ki.

  erkeğim. kimsenin patronu, pezevengi, sahibi, yaratıcısı, fikir vereni değilim.

  fikir veren: "feminist olacağız derken bokunu çıkarmayın" diyendir. x kişiyi kastetmiyorum. hepimiz biliriz ki, tüm erkekler böyledir. en iyisini bilir. yol gösterir. size ne lan kadınların nasıl feminist olacağından? bu seçeneği hayatınızda hiç düşündünüz mü? sahip psikozu işte. aklınız kendinize yetsin.
 • gayet makul bir talep hele ki bu ülkede elzem bir ihtiyaç...ayrıca şikayet edenlere giren-çıkan ne anlamadım.