• ulkedeki butun evleri ani bir baskinla arayip evde matkap bulunduran herkesin gotunu matkapla delmek.

o matkabi eve alan rahat durmuyor arkadas. illa surekli calistirip komsularinin kafasini sikecek.
  • orduda prusya askeri sistemine geçildiğini ilan edip törenlere kaiser ünvanıyla çıkmak
    (bkz: şili ordusu)
  • diyanete camilere amuda kalkıp girmezseniz abdestiniz bozulur diye fetva verdirtirdim. biraz esneme yapsınlar sağlığa faydalıi, ömür uzatır.
  • demokrasiyi kaldırmak.
  • her gün ölmüşüm diye haber yaptırırdım, ardınan ulusa sesleniş*
  • maskesiz gezeceğim, ülke benim çiftliğim halkta benim marabalarım değil mi? onlara maskesiz cezayı yapıştırıp sonra utanmazca, arsızca ekranlara çıkıp keyifle akıl vereceğim, maske takın, sosyal mesafeyi koruyun diyeceğim, sonra yalan söyleyeceğim yandaşlarıma dağıttığım paraları eyyy halkım size yardım yaptım falan diyeceğim.
  • buraya yazarsam yorulurum ama kabarık bir listem var.
  • önce seçim yapar sonra kayyum atarım. ortamlarda da demokrasi, milli irade falan diye utanmadan dolaşırım.
  • bir salgın meydana gelirse, önlem için bayramlarda tüm mezarlık ziyaretlerini yasaklatıp, yasağı kendime işletmeyerek aile büyüklerimin mezarlarını ziyaret edip, bir de üstüne fotoğraflattırıp reklam amaçlı sıkıca kontrol ettiğim basına servis ettirirdim herhalde...
  • ada açmak

kırmızı kurdele de kesicem. konuşma da yapıcam

arkadaşlar şahsım iktidarda yokken bu ada yoktu. ben yaptım. çok güzel yaptım. şimdi de açıyorum. hayırlı uğurlu olsun.
    alkışlayabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap