• karışık çerez tabaklarından sarı ve beyaz leblebiyi ilelebet men etmek, isteyen ayrı alsın yesin.

bu da böyle bir şımarıklığımdır.
  • beyaz ışık veren ampulü ("tasarruflu" diye yutturulan dümdüz beyaz ışık veren ampul) yasaklamak. iq ve vizyon düşüklüğüne sebep oluyor zira...
  • tüm şehirde, merkezi her yerdeki çatılara sniper yerleştirteceğim. kim olduğuna bakılmaksızın! sivri burunlu ayakkabı giyen tüm erkekler başından vurularak infaz edilecekler. hemen oracıkta ceset torbalarıyla paketlenip şehir dışındaki bir mezarlığa gönderilecekler.
  • bütün kürtleri toplayıp hepsini tek bir ağızdan "biz orospu çocuğuyuz" diye bağırtmak.
    şımarıklığım hat safhaya çıkar yemin ediyorum.
  • eğitim, bilim, kurgu, sanat taşıyan herşeyi (şeytani olmayan, şeytani olanları sadece özel heyetime inceletirim) getirip herkezin eşit şartlarda yaşayabileceği, ülkenin her bir bölgesinde ayrı üretimlerin yapılacağı kesinlikle saray denilen yapılardan yaptırmayıp yaptıracağım sarayın sadece kampüs yada askeri kışla olacağı, kurduğum 20 kişilik danışman heyet ile yönetmek istediğim boş bulduğum zamanlarda spor ve bilgisayar oyunları oynayacağım bir yapı olur.
  • tum diktatör adaylari gibi vaatlerim;
    *sakızı yasaklatmak.
    *cekirdegi yasaklatmak
    *kabuklu cat cat yiyecekleri yasaklatmak.
    *agzi acik yemek yemeyi yasaklatmak.
    *hopurdeterek bisiler icenleri surgun etmek.
    hasta degilim ben misophonia severim.
    lan birak elinden o havucu.
  • - mersi canikom , mersi cicim tarzı teşekkür cümlelerini yasaklamak.

mersi ne abi , hadi allah razı olsun demek zoruna gidiyor, teşekkür ederim de , eyvallah de , sağol de ama mersi cicim deme.
  • kendi ülkene bir kaç roket attırmak değildir.
  • ülkenin en büyük para biriminin arka yüzüne kankilerle olan fotoğraflardan birini bastırmak. oğlumun çükünü de bastırabilirim.
hesabın var mı? giriş yap