şükela:  tümü | bugün
  • sen bunu sultanbeyli de, esenlerde, fatih de falan giysene delikanlı ? döve döve adını unuttursunlar. bak konyadan, rizeden, yozgattan falan bahsetmiyorum.

sinsi kekoya bak, istiklalde takılması kolay tabi aq.

edit: aşağıda bana diktatör anlatan götten bacaklı, bunu git bir de içerde yatan gazetecilere vekillere, sansürlenen internete, susturulan medyaya, fişlenen vatandaşlara anlatsana. kafasını koparasım geliyor bu iki yüzlü kör piçlerin.
  • ovv! aman tanrım! adama ne yaptılar öyle!!! ulan nasıl bir pis memlekette yaşıyoruz!!! sırf adam erdoğan'a "diktatör erdoğan" dedi diye bunlar yapılır mı lan istanbul'un göbeğinde!!! vay adi şerefsizler!!! resmen adamı ne yaptılar yaa!!!

ulan bu ülkeden siktir olup gideceğim!!! böyle bir adilik yok!!! yani ne olmuş "diktatör erdoğan" dedi diye insana bunlar yapılır mı!!! off off mahvoldum!!! insanlığımdan soğudum!!! pis aktroller!!!!!

seni gidi piss aktrolll!!! tirööölsünüz oğlum heppisinizi seçimden soora ince başkan asacak asacaaak!!!!

kınadığımız bir eylem!!!
  • götün yiyorsa fatihde gezsinmiş, ulan dalyarak fatih tayyibistan toprağı da sultanahmet isveç toprağı mı? diktatör dediğiniz adam diktatör olsa, sen daha diktatör yazarken klavyede, parmaklarını tek tek kopartıp götüne sokarlar. diktatörlük nedir bilmiyorsan, kuzey koreye bak diyeceğim de bakamıyorsun bile, olay bu derece fena. ülkeden çıkanı yakalamaya uğraşmıyorlar bile, sadece yedi sülalesinin üzerinden geçiyorlar en basit örneğiyle. sen kurban bayramında hangi uçak firması kaç euro diye bakınıyorsun internette,adamlar kore dışında yaşam var mı yok mu bilmiyorlar bile. aha işte diktatör öyle olunur, cumhurbaşkanına küfrettiğinde adam kanuni bir şekilde mahkemede dava açıp kazanınca 'tayyip diktatör yea' diyorsun ya, hah işte diktatörlükte öyle bir dava olmaz, sülaleni, selam verdiğin herkesi üstüste koyup sikerler.
  • ve sonrasında ahl-hamburg uçağıyla almanya’ya döndü

ya bu gurbetçiler cidden traşın önde gidenidir,yalandan ağlarlar,türkiye türkiye derler ama gel bakalım yaşa 2 ay hadi !

geneli de bi baltaya sap değildir,assembly line’da direksiyon takmakla geçer hayatı
  • özellikle de bu hareketin akp'nin kalesi istiklal caddesinde yapılabilmesi ülkedeki demokrasi ve ötekine saygı seviyelerini göstermesi açısından çok etkileyici olmuş(!) ama merkel veya batılı liderlere laf sokması hoşuma gitmedi değil
  • bu arkadaşa tavsiyem o tişörtü boşver bu ülkede bir yıl yaşa kardeşim ya turist gibi gelip gitmeyin 1 yıl yaşayın şu lanet ülkede ya adamım. cennet gibi ülke neden dönüyorsun ki alamanya ya?
  • şimdi kardeş, polis genellikle t-shirt yazısı falan gibi ayrıntılara değil, standart eylemci aksesurarları olan pankart gibi şeylere dikkat eder.

aynısını yine taksimde bir pankart'a yazarak denesene, sosyal deney yapacağım da.
  • daha önce bu kadar kötü bir video editi yemin ediyorum görmemiştim. kulaklarımdan ve gözlerimden kanlar akıyor şu an.
  • ihbar edin cb hakaretten tıksınlar içeri