• (bkz: #62841597)
  • çok komik. ve tatlı.
    bazılarına çok yakışıyor.
  • son zamanların popüler poz verme şekli. 12-30 yaş arası genç kızlar kamera gördü mü refleks olarak anında dil çıkarıyor. sosyal medya bu tarz karelerle dolu. işin daha da fenası, bunun seksi ve güzel olduğunu düşünüyorlar.
  • son zamanlarda sayıları giderek artan puer aeternusların sıkça basvurdugu bir nah isareti
  • başlığı okuyunca ilk akla gelen isim, kiss grubu solisti, paul stanley. bay büyük dil. (yanlış hatırlamıyorsam)
  • iki yanagi i$aret ve orta parmak olarak du$unursek, dili de ba$parmak olarak aralarina summon edersek, evet, olabilir. velakin nahin bire bir el ile yapilani, surata muteakiben $aklatilani makbul oldugundan dil ile yapmak hem arkada$ ortaminda madara olarak o puer aeternus doneminden olasi ciki$ olasiliginizi bile ortadan kaldirir, hem de kavga sirasinda nah yapiyorum diye dil cikartirsaniz kar$inizdaki acik buldugu agiza her iyi niyetli insan gibi leblebi, fistik sokmayabilir.
  • kopeklerdeki gibi ter bezleri olmayan ve dili vasitasi ile nem ali$veri$i yapan bunyeye sahip ki$ilerde saygi ile kar$ilayacagim, salyasini pecete ile silecegim buna kar$ilik her an opu$meye hazir vaziyette gezerek "ahah kanki bak nasil olmu$ orami burami deldirmi$tim dilimi de deldirdim bi kulagimin arkasi kaldi" hezeyanli genc bunyelere ise iki onceki entry'mde bizzat belirttigim gibi findik fistik atarak semptomlari minimuma ininceye kadar yati$malarini bekler, sonrasinda ise benim kadar insafli olmayan birisinin gelerek agzina findik fistik atmamasini beklerim. zira ilerleyen yillar midir artik birakilan eski ya$amlar midir nereden girdiyse kanimiza bir humanistliktir, bir canliya saygidir geldi yerle$ti, pek cikacak gibi de gozukmuyor.
  • hemen her çocuğun sevmediği, onu kızdıran insanlara karşı ya da sadece şımarıklık olsun diye yaptığı ve büyük bir zevk aldığı olay.
  • bildiginiz dili normal barinagi olan agizdan di$ari dogru harekete ederek acik goru$e sunmak.
  • irc literaturunde ":p" $eklinde simgelenen, ":ppppp" gibi opsiyonel gorsel methodlar ile modifiye edilebilen, uzun sure kullanildigi zaman bagimlilik yaratarak sagda solda ":p" ile ba$layip biten cumleler kurlumasina sebebiyet veren zevzek emoticon turevi.
hesabın var mı? giriş yap