şükela:  tümü | bugün
  • yazar heja bozyel'in kucuk kardesi.
  • onun kadrajından renkler, cisimler, bizler, aşklar bambaşka görünür, aslında bambaşka gösteren dilan bozyel'in bambaşka çalışan beynidir. bu hanımın yaşı küçük olmasına rağmen boyundan büyük işlerin altından rahatlıkla kalkar. kişiliği ile alakasız olsa da yeditepe üniversitesi'nde işletme eğitimi görmektedir.
  • ülkeye dönüşüyle sevindirmiş kişidir...

kısa süre sonra yine gurbete gidecek... ancak burayı sevdiğini ve ayrılıkların daim olmayacağını söylüyor... öyledir umalım. yakınlarda bir yerlerde böyle arkadaşların olduğunu bilmek güzel şey çünkü.
  • hayata bambaska bir boyuttan baktigina inandigim, gelecegi cok parlak fotografci, sanatci, guzel insan. kompozisyonlarinin icine beyninde filtreledigi 5.ci boyutunu yansitisi bambaska.
  • gezen insan. an itibariyle mısır'da kendisi. bol bol fotoğraf çekip dönecek, gelirken bana piramit getir dedim bakalım gümrükte sorun çıkmazsa getirecek diye umuyorum.
  • matruşka!
    on parmağında on marifet insanı. şimdi de radiofil'de word a word adlı bir güzel program yapmaktaymış hem de her pazarmış 20:00 - 22:00 arasındaymış şurdan da dinlenilirmiş.
  • mor ve ötesi'nin albüm kartonetine de bir imza çakmış fotoğraf sanatçısı. hiç yerinde durmaz hep gezer bu sanatçı.
  • 2010'da sanirsam 2 dakika yerinde oturamamis, bol bol gezmis, calismis ve uluslararasi platformda da portfoyunu ve takipcilerini arttirmis fotografci. dunyaca unlu bir moda-giyim devinin 2010 yaz koleksiyonu icin reklam yildizi da olmus hatta. surada bir interaktif video var, izleyelim:

http://www.diesel.com/ahundredlovers/

be stupid kampanyasinin ingiltere'de atanmis stupidlerinden biri olmus kendisi: "sometimes pees her pants in excitement". hikaye de suymus: zamaninda bir travis konserinin cekimlerini yaparken 'is mi yoksa cis mi' gelgitlerine dayanamayarak, bir yerden sonra koyverip 'hani kuslar agaclar' tribine gecmis ve ortama happy to hang around modunda tatli bakislar atmismis megersem. siril siril...*

yaptigi bir cok sey, cektigi bir cok kare, paylasmaya, izlemeye, takip etmeye degiyor. en son da surada karsima cikti:

http://www.ekavart.tv/?id=773&start&k

isinde cok ciddi, konusurken degil. guluveriyor hemen.*
  • sesi kısık olduğu zamanlarda çok komik çığlık atabilen şirine.
  • gerçek yetenek. çektikleri ile anlatmak istedikleri arasındaki veri aktarım hızı inanılmaz olan kişi. yakınlarda asistan arayışına girdi, mailime cevap verseydi tası tarağı toplayıp gidecektim istanbul'a. olsun o yeter ki çekmeye devam etsin.