• sene 2014. nasıl bir işsizsem o zamanlar miss turkey adaylarına bakıyorum ama böyle instagramlarına falan da bakıyorum. sıradan kendi halinde olan hayatlarının bu yarışmada derece yaparlarsa nasıl değişeceğini falan düşünüyorum. bu arada dilan çiçek deniz'i de çok beğenmiştim. antalya'da yaşıyordu diye hatırlıyorum. bir sevgilisi vardı. bir sürü fotoğrafı vardı sevgilisiyle belli ki birbirlerini çok seviyorlar. yarışmada finale kalınca sevgilisi falan da fotoğraf paylaşmış hatta. nasıl gururlanıyordur. hatta kim bilir belki o zorlamıştır yarışma için de. sonra 2. oldu yarışmada ve süreç başladı istanbul'a taşındı sevgilisinden ayrıldı dizilerde oynamaya başladı. bir yarışmayla insanların hayatları nasıl değişebiliyor çok garip. bir anda ünlü oluyorlar. bir anda oyuncu oluyorlar. niyeyse bu kızı görünce aklıma hep o mütevazi ünsüz instagram hesabı geliyor. o hayatıyla kalsa daha mı mutlu olurdu şimdi mi daha mutludur bilmiyorum tabi ama ünlülerin hayatları çok daha ilüzyon geliyor bana. yaşanamayan hayatlar gibi.
  • bu kadın sayesinde türkiye'deki insan profilinin gerçekten ruh hastası olduğuna iyice emin oldum. yurt dışında seçmeleri kaybeden kişilere destek mesajları yağarken bizim burada "hohoho allahın pislik suratlısı. sen kimsin de vs seçmelerine katılıyorsun. inşallah hiçbir bok olamazsın" muamelesi yapılıyor. anlamayanlar için anlatalım. dilan'a iletilen ret sebeplerinden biri uzun süredir podyum tecrübesinin bulunmaması. özellikle de yurt dışı defilelerinde boy göstermemek. adamlar tecrübe arıyor. tip, boy, pos, türk olması vs. değil yani. bir insanın bir işe başvurmasının ego olarak yorumlanması bence yorumlayanların aşağılık kompeksini gösteriyor. vs seçmelerine katılıp oradaki insanlarla bağlantı kurmak bile eminim 10 tane kapı açmıştır kıza. hiç bu insanlara canını sıkmayıp hedeflerine koşsun.
  • garanti reklamında gördüm,korktum ve kanalı değiştirdim.söyle hangi estetik doktoruna gittiysen gitmeyelim.

thor abim,geleceği görmüş taktir ettim.
  • anne hathaway'e giydirip de bu kıza bayılmak nasıl bir estetik algısıdır ya da yoksunluğudur bilemedim. bir ben mi beğenmiyorum bu kızı acep? ortalama bir yüz, börtlek gözler ve uzun boydan ibaret. anladım ki boy mevzusu her derde deva bu memlekette... kadıköyde bile iki tur atsanız bundan çok daha güzel kızlar görebilirsiniz. nerede bir "ortalama" var, parlata parlata bitiremiyorlar arkadaş! allah şans versin, dinimiz amin!
  • oralarda buralarda kendinin estetik olmadığı yönünde demeçler vermiş... canım sanki şu son halinle çok güzel biriymişsin gibi hemen bir şeyleri ispat çabaları falan.. sokakta senin tipinde milyonlarca türk kızı var. imdb puanın 10/6.3
  • amine gülşe'nin 1. olduğu elidor miss turkey 2014'te 2. olmuştur. bu iki isim star olur söyliyim. sadece güzellikle alakalı bir durum değil. duruş ve o ışık var ikisinde de. yanlış seçimler yapmazlarsa yazıyorum buraya bak bu ikisi baya ünlü olur. yıllar sonra burayı okuyanlara şimdiden selam. bi mesaj atarsınız artık.
  • garanti reklamında az önce görüp töbe bismillah ne olmuş buna dedim. kızım zaten estetik ile gelinecek en iyi haline gelmiştin ki çoğu insan onu bile doğal halin sanıyordu. nasıl böyle bir hata yaptın.

bir de bunun yanında geçen son postunu görüp bulimia mıydı adı emin değilim ama o hastalığa falan yakalandığını düşünüyorum. uzun zamandır çok çok zayıf. nişanlısından da ayrıldıktan sonra toparlanamamış belli ki. silikonları da olmasa daha da dikat çekerdi bu durum.

velhasıl keske doktorunu bilseydik de kizim daha fazla sana gerek yok diyip cep doldurmak için yaptığından dosta kardeşe derdik gitmesin diye.

a bu arada bu kiz beni yine hiç şaşırtmadı. en son bi lansmanda bu tipiyle gördüğümüzde haber olmuştu eleştirilmişti ve gidip siyah beyaz bi fotosunu atmıştı. böyleyim diyerek ve silmişti sonra. simdi anlaşıldı gayet böyle görünüyormuş.
    feci bir güzellik takıntısı ve ozguven eksikliği var. umarım çözer bir gün.
  • sürekli ay yapım ve onların bağlantıda olduğu şirketlerin işlerinde rol alan aşırı yeteneksiz oyuncu. ay yapım’ın dizisi çukur’da iki sezon oynamış sonra yine ay yapım’ın dizisi alev alev’e geçmiş. o dizi reyting yetersizliği nedeniyle final yapınca tekrar çukur’a dönmüş. twitter’daki çukur izleyicileri de bu yüzden ay yapım torpili bırak diye etiket yapmış, isyan ediyorlardı. * özetle twitter’daki türkiye gündemine böyle bir etiketle girmiş oyuncudur.
  • sarışın olayım derken yattara olan oyuncumsu.
  • o kadar estetikle ancak ortalama olmuş ablamız.
    izmirde göçmen yoğunluklu mahalle ara sokaklarında gezin, bu ayarda onlarca kızı pijamalarıyla, terlikleriyle görürsünüz zaten.

estetiksiz hali göz kanatır.

oyunculuk ise facia.
hesabın var mı? giriş yap